Muškaření

Nšumava - Profil | Čt 9.5.2013 14:05:16

sintrix >> pokrok je pokrok, ale proti cyklistům - muškařům nelze říci nic, už mistr Liška byl cyklista sportsman a to jezdil na kostitřasu. To a bambusy je mrtvá záležitost. Bohužel mnohdy i ty echt muškařské ryby. Jen ti konipásci nám někde ještě zůstali... :-)
Stanďour, vytrať se a zauvažuj o variantách co jsem psal před cca hodinou a Luda T může vyrazit s tebou (aby nedošlo k nedopatření, já se už taky chystám)

    NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:03:38

    Stanďour >>
    sami jsou bezmosci, ale s tím nic nenabojuješ. Přitom, když se podíváš na foto, někteří by na tom kole měli jezdit od rána do večera.
    Když chce někdo ze sebe dělat trdlo, ať ho dělá. Internet je mocná čarodějka:-)

      Nunudle - Profil | Čt 9.5.2013 14:02:57

      ZN >> Proč mimo? Když se neumí chovat jak by měl a myslí si, že cesta je jen pro ně, tak bych ho vzal nejraději klackem přez držku. A takoví jsou skoro všichni tihle machýrci.

        NZN - Profil | Čt 9.5.2013 13:59:32

        jelen10 >>
        k zblití jsou lidi, kteří si myslí, že jim to v lese patří. K zblití je, když v lese potkáš magory na čtyřkolkách, nebo krosových motorkách. Ale cyklisti? Trochu mimo, ne?

          NReznik76 - Profil | Čt 9.5.2013 13:55:12

          kunnan >> když bude mít BL háky tak mu to nebude vadit

            NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 13:53:33

            Reznik76 >> Tak v tomhle až dá pokladníka, tak ho nenajdou ani když bude nafouklej.

              Nkunnan - Profil | Čt 9.5.2013 13:53:06

              Reznik76 >> Do tohodle se mu budou zachytávat třpytky.

                NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 13:52:32

                Mates PB >> Nic, jen si tak představuju.... někdo čumí na konipásky a to já raději ty sportovkyně.

                  NStanďour - Profil | Čt 9.5.2013 13:52:32

                  Tak já se tedy malilintato vytratím, anšto to tady začíná bejt lehoulince nebezpečňoulinký. :o)

                    NRoyal Wulff - Profil | Čt 9.5.2013 13:52:07

                    sintrix >> Motor je v prednom náboji.

                      NReznik76 - Profil | Čt 9.5.2013 13:51:51

                      šmudla007 >> jestli tě viděj, tak v tomhle tě neuviděj

                        NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 13:50:51

                        LudaT >> A co s nimi děláš?

                          NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 13:50:20

                          Náhodou cyklistky já rád a taky inline bruslařky.

                            Nsintrix - Profil | Čt 9.5.2013 13:46:27

                            Onehdá jsem potkal pár mladších dorostenců s koly. No jen jsem polkl naprázno. Jaký toto přemisťovadlo udělalo za posledních pár let technický skok dopředu. Brzdy, odpružené vidlice, odpružené rámy. Už chybí jen motor.

                              Njelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 13:45:47

                              Modrák >> No konečně. Bylo mi divný, že dvě stránky zápisů a vandráci nikde.

                                NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 13:45:16

                                mimikry >> Tak si tam pro změnu namontuj sedačku ty Margito :-))

                                  Nmimikry - Profil | Čt 9.5.2013 13:44:02

                                  tak já jedu na to kolo,to mě bude zase bolet prdel..

                                    Nsintrix - Profil | Čt 9.5.2013 13:42:09

                                    šumava >> a co tření froté ručníky ? To doporučovali v Básnících. :-)

                                      NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 13:41:18

                                      mad-T >> Ještě mi napiš, že ten tulák s mušákem má v kapse 5 suchejch CDC chrostíků a ten mušák je bambusovej a já si tu dobrovolně rozbiju hlavu o stůl...

                                        Nšumava - Profil | Čt 9.5.2013 13:38:25

                                        Modrák >> lidi prostě u nás málo hulej :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile