Muškaření

NModrák - Profil | Čt 9.5.2013 13:36:54

mimikry >> Pohoda, jen mi to přijde na hony vzdálené kdysi údajně platné rovnici muškař = sportsman = gentleman.

Edit: Dnes zřejmě platí rovnost vandrák = duhákobijec = jelito.

    Nmalinko - Profil | Čt 9.5.2013 13:35:33

    Stanďour >> Když už jsou dneska ty erupce na slunci, tak si taky trošku přitopím. Maličko se mi vtírá pocit, že jste tu větičku malililinato převonačil. Anšto ten pán vůbec nemluvil o nějakejch cyklobuznách a už vubec ne o tom, že by se velectěný majitel kola pokakával do vejšky.

      Nmimikry - Profil | Čt 9.5.2013 13:32:41

      Modrák >> klid.lidi se v práci nuděj,tak vymejšlej hovadiny

        NModrák - Profil | Čt 9.5.2013 13:28:21

        Jsem sem jen tak nahlídnul a nestačím se divit. To je zvláštní, jak jedna fotka kola dokáže některý jedince rozrajcovat. No nic, ono na těch řečech o hromadě vandráků kolem vody jistě něco bude.

          NStanďour - Profil | Čt 9.5.2013 13:21:36

          fraisix >> Odlišný pohled je věc zdravá, nicméně pokud bych to měl interpretovat stejně jako ty, pak bych se vymluvil na to, že kancelářskejch krys, ročník 1988, je na světě taky fůra. No, nechme to bejt, zůstaneme u odlišného pohledu na věc. :o)

            Nmad-T - Profil | Čt 9.5.2013 13:09:58

            LudaT >> ty co tajej..jsou podezřelý....:D hooodně podezřelý..

              Nmad-T - Profil | Čt 9.5.2013 13:08:50

              šmudla007 >> kašli na maskováníl, pokud nechytáš v kyselině sírový, tak je to...vo rukách...;).. Vydrž, ono to přijde...A sleduj změny tlaku..Teda myslím atmosferický :D

                NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 13:08:04

                mad-T >> Vejš kamaráde mnohem vejš :-)).

                  Nmad-T - Profil | Čt 9.5.2013 13:05:21

                  Stanďour >> To vypadá jako bys seděl ve vládě nevo v parlamentu :))))

                    Nmad-T - Profil | Čt 9.5.2013 13:04:04

                    :-DDD ceselý virtuální svět...Pepa napíše.."Hybaj k vodě!" a za moment je to u Boha....Tak hoši, noblesu a ne kálení!!! Kdo ví jaký kdo je, když se znájí jen z mrkacího tlachu..:).? Kde je ten tulák po řekách, s mušákem?? Co si sedne na louku a dívá se na konipasy, skorce, lednáčky..a cítí jak voní to krásno kolem něj??! A pak se mu třeba zadaří...Anebo ne, ale prožil něco úžasného, co není každému dovoleno.....:))
                    Add. modnost..Nevadí mi ani vodáci ani cyklisti, ti když zůstanou tam , kam patří. A tomi věřte, že mě pod Vyšákem (pod špají) přžehlil naltej raft a to tak, že totálně..

                      Nfraisix - Profil | Čt 9.5.2013 12:56:35

                      Stanďour >> tak to máme na to zřejmě odlišný pohled.

                      V Boha nevěřím, dokonce jeho existenci popírám, takže pokud si to tam napíšeš, tak budu popírat i tvojí existenci :)

                        NStanďour - Profil | Čt 9.5.2013 12:56:14

                        LudaT >> Napiš mi SZ, věci mezi nebem a zemí nemůžu řešit takhle veřejně. :o)

                          NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 12:49:13

                          Stanďour >> Pane Bože, už dlouho jsem se tě chtěl zeptat, proč jsou na světě války a tolik nenávisti a proč s tím jako něco neuděláš? Do kostela se mi za tebou nechtělo a když už si na MRKu...
                          :-))

                            Nšumava - Profil | Čt 9.5.2013 12:49:01

                            možná by pomohlo občas zajít na ryby, nebo do hospody či si dobře zasouložit. V ideálním případě od všeho. Člověk se pak uvolní, získá patřičný odstup od pseudoproblémů a je mu tak nějak lépe, veseleji a nekonfliktně. Ještě podle spisu páně Baptisty, je dobré si omývat přirození vlažnó vodó (B. Hrabal - strýc Pepin)

                              NStanďour - Profil | Čt 9.5.2013 12:42:01

                              fraisix >> Máme Zdendovu fotku a tvou formulaci ,,tihle cyklomozci". Mně to tedy přijde dostatečně adresný i konkrétní.

                              Když si do karty napíšu, že jsem Bůh, budeš mě tak titulovat? :o)

                                Nfraisix - Profil | Čt 9.5.2013 12:41:13

                                Drozďák >> nepochybně

                                  NDrozďák - Profil | Čt 9.5.2013 12:40:09

                                  fraisix >> to bude ještě legrace, uvidíš.

                                    Nfraisix - Profil | Čt 9.5.2013 12:35:41

                                    Stanďour >> nepsal jsem to narozdíl od tebe konkrétně... a vyplň si aspoň něco do karty, ať taky vím, jak tě mám titulovat :)

                                      NDrozďák - Profil | Čt 9.5.2013 12:25:05

                                      Stanďour >> uhozený ne, spíš debilní.

                                        Nšumava - Profil | Čt 9.5.2013 12:23:46

                                        šmudla007 >> pokud jde o duháky, čerstvě vysazené, nejlepší jak je přelstít je pořídit si škrabošku dle obličeje rybochovatele od kterého byli před vyhnáním do řeky odkoupeni. Pak stačí přijít k vodě , zadupat a hodit hrst písku do tůně a nemaskovat se, anóbrž obličejem ve škrabošce chvíli pozorovat vodu. No a pak začneš lovit a úspěch se dostaví. Na divoké potočáky snad jen hejkal :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile