Muškaření

Stanďour - Profil | Čt 9.5.2013 12:19:12

medvěd >> Pravda.

    medvěd - Profil | Čt 9.5.2013 12:15:28

    Stanďour >> vypovídá to o nich.Zdendovi nestojí za reakce a tak je to asi v pořádku

      Stanďour - Profil | Čt 9.5.2013 12:15:27

      Mates PB >> Do hospody. Cestou zpět se jej zpravidla jen přidržuju. :o)

        Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 12:14:24

        Stanďour >> A co ty? Jezdíš na kole?

          Reznik76 - Profil | Čt 9.5.2013 12:12:50

          fraisix >> maskáče vzor Heykal sou best

            Stanďour - Profil | Čt 9.5.2013 12:11:41

            Mně teda přijde uhozený, že sem Zdenda foukne fotku kola a hned je z něj cyklomozek, cyklobuzna, posírá se do vejšky apod. Ještě bych to pochopil od někoho, kdo ho zná a ví, že si to v rámci vtipu může dovolit. Ale myslim, že kancelářská krysa, ročník 1988, si to dovolit nemůže.

              Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 12:10:24

              kunnan >> To by si se divil, ve flekáčích od Kvanga se chodí na společenské akce.

                kunnan - Profil | Čt 9.5.2013 12:03:04

                Mates PB >> v jehličí už nikdo nechodí. Správnej vandrák lozí kolem vody ve flekáčích kupovaných nejlépe u Kvanga někde na tržnici.

                  fraisix - Profil | Čt 9.5.2013 12:00:54

                  Shu-lin >> :)))

                    medvěd - Profil | Čt 9.5.2013 11:51:52

                    ZN >> tak mi někoho připomínáš,ale ten se dal na golf

                      Řízek 5,21 - Profil | Čt 9.5.2013 11:40:18

                      chudák ZN:-)

                        Shu-lin - Profil | Čt 9.5.2013 11:38:56

                        jelen10 >> další generace nebude.O to už se sedlo postará.:-)

                          jelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 11:36:58

                          fraisix >> Ani nechci vědět na co přesedlá další generace.

                            fraisix - Profil | Čt 9.5.2013 11:36:02

                            šmudla007 >> nejlepší je zamaskovat se okolním bahnem a drny :))

                              Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 11:33:09

                              šmudla007 >> Jehličí vzor 60. V tomhle tě ryba 40+ neuvidí.

                                1Mara - Profil | Čt 9.5.2013 11:32:29

                                Shu-lin >> :-))))))

                                  Shu-lin - Profil | Čt 9.5.2013 11:29:26

                                  unudle >> Ale zase maj závodního ducha. Máš vidět jak někteří začnou makat, když je do kopce střihneš s futrálem prutů na zádech a kýblem futra na řidítkách.

                                    šmudla007 - Profil | Čt 9.5.2013 11:27:56

                                    Jaký používáte při muškaření vzor maskáčů? já mám takovej pocit že mě ty ryby z vody snad vidí, jinak by braly. Zatím mám letos jenom jednoho s bídou mírovýho duháka kerýho sem nerozvážně pustil, tak se mi asi povolenka nezaplatí s takovouhle :)

                                      fraisix - Profil | Čt 9.5.2013 11:27:07

                                      jelen10 >> dobrá zpráva je, že je velká pravděpodobnost, že tahle cyklobuzimánie skončí...špatná zpráva je, že to bude tak v horizontu dvaceti let :(

                                        unudle - Profil | Čt 9.5.2013 11:20:46

                                        iwanhoe >> A co ty jejich módní oblečky? Každej to má na sobě našponovaný jak šprcku a barevní jak papoušci.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile