Muškaření

Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 11:19:36

Mě jako cyklomozci nevaděj i když ty jejich greenline z asfaltu, jsou paráda veliká. A když jsem viděl co se dělo kolem Jizery, tak jsem se nestačil divit.
Nejlepší jsou vodákomozci, ty co dokážou kolikrát vymyslet a předvést, to ani na Nově nevymyslej. Veliká zábava a naprosto neomezená blbost která na nich kvete.

    unudle - Profil | Čt 9.5.2013 11:17:54

    ZN >> Co to může bejt za kolo, když mu chybí půlka vidlice.:-))

      iwanhoe - Profil | Čt 9.5.2013 11:14:52

      šumava >> a jak si libujou když "už" po tejdnu ježdějí nemají tolik wopruzený a odřený stehna a řitě .-)

        jelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 11:13:26

        šumava >> Naprostý souhlas, rekreační cyklistika v současném pojetí je k zblití. Dneska se člověk bojí pustit dítě na lesní cestě, aby ho v zatáčce nesestřelil nějakej závodník na zablácenym krámu za 30 litrů.

          šumava - Profil | Čt 9.5.2013 10:55:40

          naserete s kolem, stejně musíš šlapat a většina ,kolařů, si z té vyjíž´dky do přírody pamatuje jen kde museli makat do kopce a kde to jelo samo. V kopci ufunění a s potem v očích a z kopce oči vytřeštěné děsem že si rozmlátí hubu. Zážitek z přírody jedna báseň :-) Kvůli této zábavě, mizí klid z přírody. Samá cyklostezka a nejlépe asfalt, prostě milovníci přírody.

            Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 10:40:54

            fraisix >> Cyklomozek, to je něco jako gumomozek potažmo laminátomozek.

              fraisix - Profil | Čt 9.5.2013 10:39:09

              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 9.5.2013 10:31:53 >> mě vždycky fascinuje, jak si tihle cyklomozci libujou v tom, že jsou zablácení :) ...ale možná je to jenom maskování pro případ, že by se posrali do vejšky, tak aby to nikomu nepřišlo divný :)))

                Řízek 5,21 - Profil | Čt 9.5.2013 10:31:53

                Kde sou moje blatníky? Kde jsou moje blatníky?! (obecná škola copyright)
                :-)))

                  Drozďák - Profil | Čt 9.5.2013 10:22:50

                  Mikšík- jen jednou >> to si šťastnej chlap. Představ si, že bys měl doma Joko Ono...

                    u.x.a. - Profil | Čt 9.5.2013 10:18:59

                    ZN >> ten rám je lepenej bambus?

                      Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 10:03:05

                      ZN >> Tohle by Jan Tleskač hodil do kopřiv. Nemá to ani vrtuli.

                        Mikšík- jen jednou - Profil | Čt 9.5.2013 9:42:47

                        ZN >> Já mám doma asi 15 let starý JOKO, který už asi nemá ani cenu materiálu, ale na rozdíl od toho Tvého, tomu mému nechybí jedna přední vidlice :)

                          mimikry - Profil | Čt 9.5.2013 9:42:30

                          mimikry >> aby bylo jasno,mě už leze krkem všechno,jediný o co ještě je hrát, je sex a spánek.

                            mimikry - Profil | Čt 9.5.2013 9:38:44

                            Mates PB >> já byl jen včera a už mi to taky leze krkem,dneska zkusim teda taky to kolo,ale nechce se mi.

                              Rici - Profil | Čt 9.5.2013 9:38:17

                              ZN >> to jsou 26" nebo 29"?

                                ZN - Profil | Čt 9.5.2013 9:19:08

                                Royale with Cheese 3 >>
                                kašli na FC, kašli na muškaření, prodej auto a kup pořádný kolo. Mám půjčený od zeťáka KOLO. Jako...mám hodně dobrého bika, hodně, ale toto je úplně jiná liga. Úplně.
                                Ještě je na něm písek a prach z Marocké pouště :-)
                                http://mtbs.cz/clanek/ondrej-fojtik-o-titan-desert-​2013/kategorie/tymy-a-kluby#com

                                  u.x.a. - Profil | Čt 9.5.2013 8:44:38

                                  Mates PB >> to si řikáš rybář alespoň 100hodin fkuse to chce,vem si příklad z kapřařů..

                                    Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 8:36:32

                                    Rici >> Odpoledne, musim do špajsky pro duháci.

                                      iwanhoe - Profil | Čt 9.5.2013 8:23:39

                                      jehla >> seru na wodu, si raději užívám ff práci wolle .-)

                                        Rici - Profil | Čt 9.5.2013 8:19:58

                                        Mates PB >> jak leze krkem ?!!! Takhle by to nešlo, to je přesně ten lajdackej způsob uvažování! To je něco takového, jako když fotbalista po prohře řekne: Vždyť je to jenom sport. Musis si vic věřit, mas na to, je to v tobě, takhybaj a znova zabrodit.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile