Muškaření

Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 7:30:11

jehla >> Já byl na rybách v úterý celej večer a včera skoro celej den. Už mi to leze krkem.

    welbin - Profil | Čt 9.5.2013 6:50:20

    jehla >> Já do práce - jak to jde ?? zdravím

      jehla - Profil | Čt 9.5.2013 5:07:09

      a k vodě, flákači''' :-))

        Bláža - Profil | St 8.5.2013 21:28:36

        u.x.a. >> Otázka použitého materiálu... ;o)))

          u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 21:26:41

          Bláža >> sedačky v autě by se musely do dvou let rozpadnout:-)

            Bláža - Profil | St 8.5.2013 21:23:57

            u.x.a. >> Tak to slunce určitě, ale ty teploty taky nejsou to pravý, co ty vlasce potřebují, a to je i s pletenkama. Jestli je v tom autě v létě na slunci +/- 60°C, tak to určitě zanechá následky.

              u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 21:18:33

              Bláža >> teplo podle mě nevadí,horší je přímé slunce (UV)...

                Bláža - Profil | St 8.5.2013 21:05:47

                TOKR >> Taky záleží, jestli ho prodejce nevozi přes léto v dodávce, než to někde prodal na prodejnu, v těch autech je strašný horko a ta kvalita jde hodně do někam...

                  TOKR - Profil | St 8.5.2013 20:42:54

                  u.x.a. >> Ono je taky klidně možné, že jsem měl nějaký starý kousek, ale když jsem měl tři, to tu pravděpodobnost snižuje :)

                    vanvan - Profil | St 8.5.2013 18:24:44

                    Já mám prvně v životě fluocarbon je na tom napsáno World Class fc3 a drží to jak sviňa zatím velká ryba nebyla ale pár vázek jo a pokaždý to prasklo mimo uzel a to s tím moc štráchů nedělám.. jen namočim a pomalu dotahuju. Odborníci zde budou vědět co je to za matroš já ne.. :-))

                      u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 17:19:36

                      TOKR >> tak jsem ho vyzkoušel při vázce narovnal háček,při dotahování je potřeba hodně slinit jinak to drhne...

                        TOKR - Profil | St 8.5.2013 14:54:59

                        u.x.a. >> trhá se v uzlu, je potřeba tam dělat minimální počat ovinů ( tak 4 )
                        měl jsem 0,12; 0,15; 0,20 a jediný co trochu drželo v uzlu byla ta 0,20 ... ale už bych si ho asi nevzal, když se soustředíš na uzly jde to, ale pokud to sakáš jako já, tak to nemá cenu :)

                          KUBA - Profil | St 8.5.2013 13:06:37

                          Royale with Cheese 3 >> má ho třeba Jirka Voráček v Legerce, ale za kolik si nepamatuju...

                            KUBA - Profil | St 8.5.2013 13:06:03

                            u.x.a. >> používám ho v šestnáctce a je v pohodě...

                              Royale with Cheese 3 - Profil | St 8.5.2013 11:57:42

                              u.x.a. >> dělají do dvě továrny na světě.

                                S&F - pescador - Profil | St 8.5.2013 11:09:41

                                u.x.a. >> Možný to je .... nevím

                                  u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 11:03:32

                                  S&F - pescador >> ten cormorán je taky made in japan,možná je dělanej na stejnej lince..

                                    S&F - pescador - Profil | St 8.5.2013 10:59:41

                                    K naprosté spokojenosti .....

                                      u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 10:50:32

                                      Libor H. >> mám i flucarbon tmc 0,15 a praská to jaxsvina taky,fluocarbon prostě praská chce větší péči při vázání a v slabších pruměrech i jemejší prut,myslel jsem že ten tmc praskat nebude a praská taky:-)

                                        Libor H. - Profil | St 8.5.2013 10:30:08

                                        u.x.a. >> Nedavno jsem dopotreboval v 0,16. Ze zacatku jsem ho fest trhal, pak se vic soustredil na uzly a dochytal ho, ale znovu asi do nej nejdu.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile