Muškaření

u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 9:08:45

Royale with Cheese 3 >> plzeň habakuk prodejna tento stál 111,- a 40ka stojí 136,-kč cena víc než luxusní teď jde o to jestli je to flucarbon...

    Royale with Cheese 3 - Profil | St 8.5.2013 9:03:28

    u.x.a. >> kde ho maj a za kolik ?

      u.x.a. - Profil | St 8.5.2013 8:57:22

      po dlouhej době jsem objevil a koupil si fluocarbon od cormoránu má ho někdo?má cenu to vůbec navzovat:-)

        Royale with Cheese 3 - Profil | St 8.5.2013 8:56:34

        Výr >> lůza je protiklad elity, a elita je u nás dostatečně definovanej pojem. Sami sebe takhle označují politici, Bém, Janoušek, Krejčíř, Babiš , apod. Hlavně musíš mít X5ku. Pak můžeš muškařit.

          Butchi - Profil | St 8.5.2013 7:41:14

          martcv >>
          Já bych tam jebnul slávistu.
          (Copyright Baron).

          A jinak bych si navázal klasické kombinace - černá+oranžová, černá + fluozelená, černá + růžová, červená + žlutá a tak dále.

            Butchi - Profil | St 8.5.2013 7:39:08

            Tukan >>
            Mně se z toho videa dělaly mžitky před očima.

              martcv - Profil | Út 7.5.2013 22:47:09

              pfly >> s mouchou na mušáku takhle z jara nemám zkušennosti.....myslel jsem nejaké zlatohlavé lurky s marabu ocáskem.....

                pfly - Profil | Út 7.5.2013 22:42:58

                martcv >> To co vždycky...Okoun není žádný profesor.

                  martcv - Profil | Út 7.5.2013 22:37:52

                  Chlapy dejte tip na mouchu na okouny na tohle období.....na MP jezero, hloubka tak kolem 3 metrů a úplně čistý to nebude...má to docela přítok....
                  zítra to chci prubnout z boutu a laboruju co uvázat....
                  dík...

                    Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:32:44

                    kunnan >> Vynikající video ve vláknu s názvem: Kam kráčíš česká kaprařino, zde na mrku, mimo jiné zmínka i o pstruhove Bečvě... Doporučuji shlednout.

                      kunnan - Profil | Út 7.5.2013 21:26:18

                      Tukan >> já su neboj :-))

                        Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:23:13

                        kunnan >> Buď v pohodě, pravý Valašsko začíná dál.... optaj sa v Klobukách.

                          Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:21:39

                          kunnan >> O víkendu testnu tu trojku a asi i double.... jen tak nasucho na trávě......když tak natočím video.

                            kunnan - Profil | Út 7.5.2013 21:20:29

                            Tukan >> to má za tu lavorovicu Valach jeden :-))

                              kunnan - Profil | Út 7.5.2013 21:19:28

                              Tukan >> Osmu ve čtyřech mám. 8,6 3/4 mi ještě chybí.

                                Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:13:50

                                Tukan >> co ten Shakespeare sigma? Máš zájem? Maji jen 4 v osmi., Nic mezi

                                  Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:11:52

                                  kunnan >> tu jsem zrovna nemyslel ....

                                    kunnan - Profil | Út 7.5.2013 21:05:54

                                    Tukan >> jj pravdu máš. Likérka Drak je likérka Drak.

                                      kunnan - Profil | Út 7.5.2013 21:05:06

                                      ZN >> Ale to je jiná písnička :-)

                                        Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:03:25

                                        ZN >> Mezi hanackou a valašskou rozdíl je.... to musím přiznat.... mám rodinu tam u vás, tak to vim. Lidi aj ohnivá voda lepší.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile