Muškaření

Tukan - Profil | Út 7.5.2013 21:02:01

kunnan >> OK jste hodní kluci.... budu na vás myslet a natočím zase nějakou reportáž, nebo test doublehandu...

    ZN - Profil | Út 7.5.2013 21:00:18

    kunnan >>
    z Mikulova do Rakouska byl kilák a úplně jiný svět.

      kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:57:21

      medvěd >> Ok :-)

        kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:57:12

        ZN >> 20 kilometrů a takovej rozdíl ?

          medvěd - Profil | Út 7.5.2013 20:54:30

          kunnan >> tak jo,přijedu k Tobě

            ZN - Profil | Út 7.5.2013 20:51:33

            Tukan >>
            u vás slivovica? Tak nanejvýš nějaká lavorovica :-)

              kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:44:14

              medvěd >> Hele vyjeď směr Rokytnice a o půl osmé u mě. Kafe si doma nadávej. Dáš si ho u mě.

                medvěd - Profil | Út 7.5.2013 20:41:46

                kunnan >> tak kde?

                  kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:40:41

                  Tukan >> Budeme za tebe zítra v poledne držet minutu ticha. Já si u toho zapálím i doutník :-)) Potom si zanotujeme jednu sloku z potočáka.

                    kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:39:27

                    medvěd >> já o půl :-)

                      medvěd - Profil | Út 7.5.2013 20:34:27

                      kunnan >> musím být tak o čtvrt na čtyři doma

                        Tukan - Profil | Út 7.5.2013 20:30:17

                        kunnan >> jak já vám záááááávidííííím.

                          Tukan - Profil | Út 7.5.2013 20:29:39

                          mad-T >> Přesně.......

                            kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:25:42

                            medvěd >> V kolik máš naplánovaný návrat ? My to budeme balit ve tři odpoledne. Můžeš přisednout ráno ke mě v Přerově nebo mi k tobě. Chtěl bych ti ukázat novou trasu. Kódy jsou do konce měsíce stejné :-)

                              medvěd - Profil | Út 7.5.2013 20:24:21

                              Tukan >> půjčená rekvizita

                                Tukan - Profil | Út 7.5.2013 20:20:43

                                LSD >> OK v pořádku.
                                Bekovku dodám, pošli číslo hlavy. S přátelským pozdravem: S bekovkou od Tukana trouneš si i na lipana .

                                  Tukan - Profil | Út 7.5.2013 20:18:30

                                  medvěd >> máš viz foto

                                    medvěd - Profil | Út 7.5.2013 20:09:48

                                    kunnan >> sraz tam jak minule?

                                      mlíčnák - Profil | Út 7.5.2013 20:09:19

                                      kunnan >> Pěkné to tam máte :-)

                                        kunnan - Profil | Út 7.5.2013 20:08:20

                                        medvěd >> Přidáš se v Přerově nebo dojedeš ? Víc asi SZ :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile