Muškaření

medvěd - Profil | Út 7.5.2013 19:52:26

kunnan >> čekám na bagristu

    kunnan - Profil | Út 7.5.2013 19:50:54

    medvěd >> v osum vyrážíme z Přerova

      medvěd - Profil | Út 7.5.2013 19:38:14

      kunnan >> tak vo tom nic.Zítra se asi přidám

        kunnan - Profil | Út 7.5.2013 19:32:00

        medvěd >> a tobě zrovna tak sluší :-))

          mlíčnák - Profil | Út 7.5.2013 19:27:39

          Tukan >> Krom té bekovky souhlas :-) Asik žiju na jiné Moravě :-)

            mad-T - Profil | Út 7.5.2013 19:23:42

            brach >> Ahoj, to mohu. Muškaření se stalo hoodně mˇodní. Takže- lůza je hovadstvo, který neumí na rybách pozdravit, když vidí jak kráčíš k tůni rozkvetlou loukou a rozeběhne se a nacválá do ní jako splašený prase. Tedy myšleno..mentální lůza, s financema to nemá nic společnýho. Prostě mně u hodně "takymuškařů" chybí noblesa :)

              LSD - Profil | Út 7.5.2013 19:13:37

              Tukan >>
              su moravák, bekovku nemám, víno nechlašču, tvarůžky občas, uzené možu a slivovicu slopu ve velkom
              :-)

                medvěd - Profil | Út 7.5.2013 19:06:44

                Tukan >> nemám bekovku

                  Tukan - Profil | Út 7.5.2013 18:40:37

                  Mates PB >> U nas na Moravě chodí v bekovce každej i mimo vodu. Je to součásti naší identity. Stejně jako uzené, víno, tvarůžky a slivovica.

                    jehla - Profil | Út 7.5.2013 16:34:06

                    kunnan >> jé, tam je to krásný...:-)))

                      kunnan - Profil | Út 7.5.2013 15:39:41

                      Mates PB >> Já už ne ale kolega co jezní s náma to stále vozí. Na dobroty vozím plastovou :-)

                        Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 15:04:11

                        kunnan >> Tak ty chodíš k vodě v bekovce a svačinu máš v tomhle?

                          Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 14:49:57

                          kunnan >> Jo v tomhle mi vždycky mamka rychtovala rezně.

                            sintrix - Profil | Út 7.5.2013 14:47:49

                            kunnan >> ty máš retro svačinovku ? Ty se máš !!!! Kamarád si z ní udělal přenosnou mini udírničku.

                              hraji - Profil | Út 7.5.2013 14:42:01

                              kunnan >> řízků a buchet od maminky ;-)

                                hraji - Profil | Út 7.5.2013 14:41:44

                                george87 >> leda na sucho, v obou dílech jsou myslím větrací otvory

                                  george87 - Profil | Út 7.5.2013 14:32:11

                                  hraji >> asi by sa v tom ten pstruh dal aj usmažiť.

                                    kunnan - Profil | Út 7.5.2013 14:27:34

                                    hraji >> co pstruh, ale těch řízků :-) Prostě legenda ROH zájezdů .

                                      hraji - Profil | Út 7.5.2013 14:26:33

                                      kunnan >> skvělá volba, do téhle se vejde kromě mušek i nějaký ten pstruh. Taky ji mám

                                        kunnan - Profil | Út 7.5.2013 14:24:39

                                        jehla >> když hliník tak jedině tento :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile