Muškaření

Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 14:19:23

jehla >> Ne skoro, ale úplně stejný.

    jehla - Profil | Út 7.5.2013 14:00:26

    Výr >> já jsem mu chtěl napsat, ať to radši nechce vědět...

    ty krabky se dnaska dělají skoro stejný...

      Výr - Profil | Út 7.5.2013 13:31:56

      brach >> my ...všetci.....jestli mi jako rozumíš :-)

        Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 13:12:54

        šumava >> Je fakt, že takhle z vrchu je to nuda.

          šumava - Profil | Út 7.5.2013 13:08:34

          mad-T >> já ji mám asi 4 roky a je konstrukčně stejná,stejný počet přihrádek ... pouze víčko má obohaceno pěnou na mušky a nemá tu patinu. Je to pěkné, když se věci dělají stále stejně, je z toho cítit kontinuita, stabilita a řád. (jinak z čistě praktického hlediska za ty prachy nic moc :-) , ale o tom Wheatley není)

            Royale with Cheese 3 - Profil | Út 7.5.2013 12:48:50

            brach >> bavorsky je to " Lůza des samma mia ".

              brach - Profil | Út 7.5.2013 12:02:23

              mad-T >>
              Mohl bys, prosím, charakterizovat lůzu?

                Royale with Cheese 3 - Profil | Út 7.5.2013 11:55:57

                Royal Wulff >> jo jo, muškaři degradovali, ani tradice nedodržujou.

                  Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 10:04:40

                  Royal Wulff >> Četl jsem včera, že od roku 1908 se prakticky konstrukce nezměnila, koukal jsem na rozměry krabiček prodávaných v současné době a opravdu ta co mám doma na stole odpovídá myslím modelu č.1608.

                    mad-T - Profil | Út 7.5.2013 10:03:48

                    Mates PB >> Porovnáme až se sejdeme..Chystám se do Hájů S., dám ti vědět

                      Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 10:01:31

                      mad-T >> Jo to bude asi stejný

                        mad-T - Profil | Út 7.5.2013 10:01:14

                        jehla >> Pepčo, až se někdy sejdeme u "stavitele", tak ti ji ukážu, vozím ji jako..talisman..

                          mad-T - Profil | Út 7.5.2013 9:59:03

                          Royale with Cheese 3 >> Lůza začala muškařit až daleko později, myslím tady v ČR.:)))). A je pravda, že tahle je Al, ne dural...výroba asi 1935-38, podle angličanů. Ale ve Wheatley muzeu jsem nebyl..:)

                            jehla - Profil | Út 7.5.2013 9:58:58

                            mad-T >> ale krásnej kousek, sběratelskej...:-)))

                              Royal Wulff - Profil | Út 7.5.2013 9:56:25

                              Royale with Cheese 3 >> Takže dnes nejchudší lůza používa masovo krabičky Wheatley! Mám za to, že pred 100 rokmi bolo muškárenie výsadou horných desaťtisíc.

                                Royale with Cheese 3 - Profil | Út 7.5.2013 9:53:07

                                Royal Wulff >> všiml sis toho " cenově dostupné " ? Neříkám, že Wheatley nevyráběl z duralu už dávno předtím, stejně tak navijáky už byly duralové, ale nebyly cenově dostupné té nejchudší lůze.

                                  Royal Wulff - Profil | Út 7.5.2013 9:50:54

                                  Royale with Cheese 3 >> Wheatley začal vo veľkom používať hliník okolo roku 1900. Traduje sa, že práve jeho flybox inšpiroval Cimrmana k epitafu: "Budoucnost patří aluminiu."

                                    mad-T - Profil | Út 7.5.2013 9:50:12

                                    Mates PB >> No io, už je fakt jetá...:((

                                      mad-T - Profil | Út 7.5.2013 9:49:13

                                      Mates PB >> Hoj Marťas,jj já mám ještě po tátovi a ten ji dostal od..starého muškaře..

                                        Royale with Cheese 3 - Profil | Út 7.5.2013 8:58:27

                                        Mates PB >> jasně . Je to doba těsně po válce a na ostrovech byly k dispozici mraky duralu. Ta doba zplodila cenově dostupné krabičky Wheatley, duralový navijáky, duralová pouzdra prutů Hardy, Land Rover Defender a monoposty Lotus.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile