Muškaření

Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 7:32:07

jehla >> Neboj se, máš to jako v kasičce.

    jehla - Profil | Út 7.5.2013 7:21:23

    Mates PB >> ...asi máš radost, že konečně něco retro, ale tobě je k ničemu, na třpytky a woblery se fakt nehodí....řek´ sis vo to sám...:-))))

      Stopař - Profil | Út 7.5.2013 7:19:06

      Mates PB >> Moc krásná věc včetně obsahu.Celkem i závidím. :-)

        Mates PB - Profil | Út 7.5.2013 7:18:40

        pupakpuvodni >> Tak to tahle bude asi starší, ale děkuju, že si se po návratu z večerního sběru ještě zapnul a odpověděl mi. Už Ti tam sadili?

          kunnan - Profil | Út 7.5.2013 6:56:12

          Mates PB >> Si dědil ? V tom ti budou nymfy hrkat :-)

            pupakpuvodni - Profil | Út 7.5.2013 1:10:37

            Mates PB >> abys byl spokojenej, mam ji doma po otci, je stara tak cca >60 let.

              Drozďák - Profil | Út 7.5.2013 0:36:14

              Mates PB >> znám. To je krabička na kulky z války o americkou nezávislost.

                Mates PB - Profil | Po 6.5.2013 22:50:18

                mildas - Quinn >> Jsem myslel, že se ozve Pupák, nebo někdo ještě starší :-)

                  welbin - Profil | Po 6.5.2013 22:28:52

                  mildas - Quinn >> nnss/nihil novi sub sole ?/ materiál na krabku - prosím

                    welbin - Profil | Po 6.5.2013 22:26:30

                    Mates PB >> ne mám novějšího,ale tohle bude asi dost staré,jsou tam pérka-na mušky ?
                    A středový dvoustranný list

                      u.x.a. - Profil | Po 6.5.2013 22:25:42

                      Mates PB >>to wheatley přecházel z tabatěrek na krabičky na mušky(fly)

                        mildas - Quinn - Profil | Po 6.5.2013 22:23:05

                        Mates PB >> jasně. To je wheatley silmalloy metal.

                          Mates PB - Profil | Po 6.5.2013 22:19:10

                          znáte to někdo?

                            welbin - Profil | Po 6.5.2013 22:15:04

                            Mates PB >> jak jinak :-))

                              Mates PB - Profil | Po 6.5.2013 22:13:52

                              welbin >> Na Orlíku se chytalo na laboratorní černý, s trojhákem.

                                welbin - Profil | Po 6.5.2013 21:54:56

                                Mates PB >> asi myši,to bych tam radši na sumíka a štiku hodil polystyrenem vycpanou potvoru - třeba ty mrchy ze zahrady,hryzce,co mi tam dělají tankondrom

                                  Mates PB - Profil | Po 6.5.2013 10:01:01

                                  Pepos.007 >> Ukaž co chceš vázat a možná ti někdo poradí.

                                    Tukan - Profil | Po 6.5.2013 1:48:26

                                    Pepos.007 >> hej, poslouchej, chlapečku. Krom toho, že máš baronovo číslo jsi nejakej oprsklej, nezdá se ti? Kdo si? Co si?

                                      Výr - Profil | Po 6.5.2013 0:22:24

                                      Pepos.007 >> najlepšia srsť zo srnca na plávák ........je polycelon
                                      teda pokiaľ nechytáš na odkladačku

                                        pako 2 - Profil | Ne 5.5.2013 22:00:46

                                        1Mara >> já zase nahlas nemyslím, moc :)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile