Muškaření

1Mara - Profil | Ne 5.5.2013 21:26:04

pako 2 >> Sem to špatně napsal , chtěl jsem napsat že spíš moc myslím nahlas :-)

    pako 2 - Profil | Ne 5.5.2013 20:59:10

    1Mara >> ještě nespím ... :)
    je to chytrý chlapec

      Pepos.007 - Profil | Ne 5.5.2013 20:58:45

      1Mara >> Něco jako abrakadabra srtst ze srnce?:-) to nefuguje, ověřeno. Né, omlouvám se, chybí mi tam prosím:-)

        1Mara - Profil | Ne 5.5.2013 20:57:01

        pako 2 >> spíš moc nahlas :-)

          pako 2 - Profil | Ne 5.5.2013 20:52:46

          1Mara >> myslíš "bleskem" ?? :)

            1Mara - Profil | Ne 5.5.2013 20:45:15

            Pepos.007 >> Co takhle kouzelné slovíčko by nebylo ?

              Pepos.007 - Profil | Ne 5.5.2013 20:38:33

              Pánové kde kupujete srst ze srnce? Potřebuji to na super plováky, takže hooodně moc toho. Nějaké tipy? A je rozdíl mezi kvalitou?

                JVC - Profil | Ne 5.5.2013 19:36:23

                Jurys >>
                Myslím si že ne. Tento víkend měli junioři Pohár Metrostavu.

                  Jurys - Profil | Ne 5.5.2013 19:20:23

                  JVC >> Tento víkend??Takže hájeno už není??

                    JVC - Profil | Ne 5.5.2013 19:16:36

                    Jurys >> Byly tento týden.

                      Jurys - Profil | Ne 5.5.2013 18:56:22

                      Ahoj nevíte někdo jak je na tom Jihlava 5B a 5C s hájením???
                      Měly tam být tenhle víkend závody nebo až příští??

                        AntonM - Profil | Ne 5.5.2013 10:43:25

                        george87 >>

                        :-))))))

                          george87 - Profil | Ne 5.5.2013 8:01:51

                          Rashid 28.93 >> na Slovensku to máme trochu inak:

                          černoško Bubu má veľkú hubu,
                          černoško plakal,že málo kakal,
                          černoško neplač,len trošku potlač,
                          černoško potlačil,záchod mu nestačil.

                          Žeby kultúrne rozdiely?

                            jehla - Profil | So 4.5.2013 8:17:31

                            paulgreenacre >> áááá, tys tu dlouho nebyl, tak jsi nám to dal hned dvojmo, co? :-((((

                              Baron 007 MC - Profil | Pá 3.5.2013 17:43:12

                              Mates PB >> Ale nerapovali ani nemeli nozicky skladaciii :-)

                                Mates PB - Profil | Pá 3.5.2013 15:47:18

                                Baron 007 MC >> Tak my jsme si o nich říkali básničky, a tobě sekali zahradu, já myslím, že ochuzenej nejsi :-)))

                                  Baron 007 MC - Profil | Pá 3.5.2013 15:45:31

                                  Rashid 28.93 >> Ja cejtim ted tak kulturne osizeny!

                                    Rashid 28.93 - Profil | Pá 3.5.2013 15:38:11

                                    Baron 007 MC >> co bys tak asi chtel, kdyz nas od malicka ucili:
                                    cernousek bubu,
                                    ma cernou hubu,
                                    nozicky sklaaadaciii
                                    a prdelku foukaciii....

                                      Baron 007 MC - Profil | Pá 3.5.2013 15:28:10

                                      Stanďour >> Taky cistis tu xenofobii a netoleranci?

                                        Stanďour - Profil | Pá 3.5.2013 15:13:22

                                        PV >> Opravdu?

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile