Muškaření

nohič - Profil | Čt 2.5.2013 20:05:23

dnes spatřen na severní moravě v jednom vyhlášeném revíru lipan 45+, cirou nahodou se ten den napoustely ryby, chvili po tom co jsem ho zahlídl z mostu jak vyjel do proudu přijely auta plná rybářu a začli vysazovat ryby:) takže ještě tady jsou..

    kunnan - Profil | Čt 2.5.2013 12:18:23

    medvěd >> rádo se stalo :-)

      medvěd - Profil | Čt 2.5.2013 11:40:11

      kunnan >> díky za fotky

        kunnan - Profil | Čt 2.5.2013 10:41:08

        u.x.a. >> jo ale na másle :-)

          u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 10:18:31

          Turňa >> prej plave dál..

            Bóbyk - Profil | Čt 2.5.2013 10:05:29

            Loni jsem se byl u Hrušové projít kolem vody a říkal jsem si, že se tam tento rok podívám s mušákem. Tak už asi ne :-(

              kunnan - Profil | Čt 2.5.2013 9:53:21

              Turňa >> sazenku bez teček už jo :-)

                jehla - Profil | Čt 2.5.2013 8:16:55

                No, půjdu pomalu do školy, mladej udělal průser, ach jo...:-((((

                  jehla - Profil | Čt 2.5.2013 8:06:11

                  welbin >> ještě zajdu za odborným telefonářem, třeba se to povede...:-))

                    jehla - Profil | Čt 2.5.2013 7:47:11

                    welbin >> budu rád, obesílám zatím lidi...

                      welbin - Profil | Čt 2.5.2013 7:37:03

                      jehla >> celkem dost Ti můžu poslat - na sz - chceš?

                        jehla - Profil | Čt 2.5.2013 7:31:56

                        u.x.a. >> uvidím, zatím dohledávám a píšu lidem, co jsem kontakty ztratil, zkusím to...:-))

                          u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 7:16:07

                          jehla >> na todle jsou firmy,podívej se po netu tel.čísla vyndají i z baterky..

                            jehla - Profil | Čt 2.5.2013 7:09:25

                            Ach jo, tak mi odešel telefon a kontakty jsou v háji, máte s tím někdo zkušenost, dá-li se nějak ještě čarovat? Zálohu jsem dal, ale byla hodně stará a tím pádem na prd...pár čísel tady snad dohledám v kartách, pokud budou aktuální...:-(((

                              sintrix - Profil | St 1.5.2013 9:21:35

                              Royale with Cheese 3 >> spíš Tokoz n.p. jistota úlovku. :-)

                                Royale with Cheese 3 - Profil | Út 30.4.2013 23:52:34

                                sintrix >> Wizard of Tok-Oz ?

                                  sintrix - Profil | Út 30.4.2013 22:24:28

                                  Já začínám hledat lípu a nová očka pro bytelný ul vláčák Tokoz .

                                    sfox - Profil | Út 30.4.2013 22:20:30

                                    Pips >> tys to nečetl ? V takové velikosti už je to prý škodná .

                                      Pips - Profil | Út 30.4.2013 22:18:44

                                      Pike >> je to pstruh lysoflekatý z ČOV Loučná :) Vytěžen na plech a tak to má být.

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile