Muškaření

jehla - Profil | Čt 2.5.2013 22:15:03

u.x.a. >> kup si HáBéčka.../kdo zná Bruna, ví, vo čem, kdo nezná, už neuvidí, někdo to smáznul...tak je třeba popznat Bruna, no, stojí to taky za to..:-))))

    Mates PB - Profil | Čt 2.5.2013 22:14:04

    u.x.a. >> Na Discovery byl dokument o tom, že když dáš filcku přesně na půl cesty mezi hlavou a rozkrokem, neomylně si to zamíří dolů, tudíž obočí nepřichází v úvahu.

      u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 22:09:29

      Mates PB >> aha,do obočí?

        Mates PB - Profil | Čt 2.5.2013 22:08:53

        u.x.a. >> myslim tu filcku.

          u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 22:07:25

          Mates PB >> španělskou botu?

            Mates PB - Profil | Čt 2.5.2013 22:06:25

            u.x.a. >> to jsem jednou chytil, pomohl petrolej...

              u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 22:04:37

              sage >> díky já myslel že už vynalezli boty co nepraskají,v době kdy se létá do vesmíru je to docela ostuda...

                u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 22:03:19

                zkoušel někdo todle?podle mě je to blbost

                  sage - Profil | Čt 2.5.2013 22:02:02

                  u.x.a. >> nejlepší boty jsou v ceně do 2tis.-páč všechny, včetně těch nejdražších nakonec popraskají!

                    AntonM - Profil | Čt 2.5.2013 21:59:20

                    u.x.a. >>

                    :-)))

                      u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 21:58:14

                      AntonM >> ta rezne:-))

                        AntonM - Profil | Čt 2.5.2013 21:54:45

                        u.x.a. >>

                        Neměla by prasknout bota španělská. Ovšem jen v případě použití kvalitního železa.

                          u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 21:51:18

                          děkuji za cenné rady...

                            Scanix - Profil | Čt 2.5.2013 21:49:08

                            u.x.a. >> takove, co nenamocis ;)

                              rarach - Profil | Čt 2.5.2013 21:49:05

                              u.x.a. >> nebo tak.

                                u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 21:48:31

                                rarach >> a ty co koupím a nepoužiju:-)

                                  pupakpuvodni - Profil | Čt 2.5.2013 21:48:16

                                  u.x.a. >> ty ktery mas ve skrini . . .

                                    rarach - Profil | Čt 2.5.2013 21:47:42

                                    u.x.a. >> Ty co si nekoupíš.

                                      u.x.a. - Profil | Čt 2.5.2013 21:46:28

                                      potřebuju poradit,jaké brodiící boty nepraskají pokud takové existujou?

                                        Mates PB - Profil | Čt 2.5.2013 21:44:56

                                        nohič >> pán bůh ti to zaplať.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile