Muškaření

Nmlíčnák - Profil | Út 30.4.2013 21:58:35

Jirka_K >>Zkusil bych se poptat bych se tady . http://www.mkkv.org/clanky.php?s=10&ps=5 Zkušenosti jistě mají .

    NPike - Profil | Út 30.4.2013 21:49:41

    Pips >> ale Plho, .......... :-)

      NScanix - Profil | Út 30.4.2013 21:39:37

      Pips >> neni to fotka ryby, co se tu nedavno resil, zda je to potocak ;)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 30.4.2013 21:38:59

        Pips >> no stačí mrknout o pár příspěvků níže..........

          Nmad-T - Profil | Út 30.4.2013 19:39:33

          Lubka >> Jo, už jsem to tu zmínil minulej tejden, věděl jsem o tom hned,Raději to nekomentuju,,A určitě to závist není, nemám zapotřebí....škodaže je to na plech

            NMouf - Profil | Út 30.4.2013 19:14:25

            Jirka_K >> jj sorry nenapsal jsem to dobře měl jsem namysli F 314 a bud v klidu pokud neopláchneš v sladký vodě zrezne ti za pár dni vše

              NJirka_K - Profil | Út 30.4.2013 18:33:50

              Mouf >> Myslíš F 314? Jiný jsem nenašel a ty se tváří jako štikovej háček z uhlíkaté oceli... tzn. budou reznout

                NMouf - Profil | Út 30.4.2013 17:58:15

                Jirka_K >> ohledně těch háčku na moře zkus se ještě poohlédnout na Gamakatsu 314F mám je 2 nebo 3 rokem a v pohodě.M

                  NPedro1 - Profil | Út 30.4.2013 16:34:09

                  Butchi >> Tady ho máš.Jsem si říkal,že by nebyl na MRKU:-)
                  http://www.mrk.cz/clen.php3?id=69278

                    NButchi - Profil | Út 30.4.2013 16:00:44

                    Lubka >>
                    Nádherná fotka, přímo na plochu.

                      Nsiri - Profil | Út 30.4.2013 14:47:47

                      K Poradne: jde-li o kupovany dubbing, asi bude chyba ve spatnem postupu, technice pouziti (lze najit na YouTube), jinak je mozne jej 'vytunit' treba smichanim s jinym matrosem (obvykle mekcim, bo vetsinou hur drzi na niti, pri prostem nazmoulavani, hrubsi delsi chlupy, ty je dobre dabovat do smycky, prip. smichat s necim chytlavejsim nebo holt zaridit, aby byla chytlavejsi/lepkavejsi sama vazaci nit). Ja bych na to vzal treba starej bezkarskej vosk... :)

                        NJirka_K - Profil | Út 30.4.2013 13:58:35

                        welbin >> 777 není nerez, takže to radši ne. Každopádně díky.

                          NTOKR - Profil | Út 30.4.2013 11:36:34

                          G.Lubin >> Díky, tuto přesně jsem chtěl z tacklediscount, ale vyprodali jí, mám pocit, že ji dělali jak v Di7 tak i 8 (jinak slow, fast intermediate, Di 3, Di 5) Ale já právě potřebuji tu rychlou.
                          Já občas i u nás se 7 strýmruji na P, abych si ustřelil špičku u 4, za to mi to nestojí :))

                            Nwelbin - Profil | Út 30.4.2013 11:11:47

                            Jirka_K >> 811 S a velmi dobré na streamery a krevety jsou 777SP - oboje TMC
                            MZ je v Radhošťské má i z velkých balení,přijdou o pár kaček levněji a já tam koupil i 777 v osmičce
                            velikosti

                              NJirka_K - Profil | Út 30.4.2013 11:06:25

                              ...mám dotaz na mořské vlky. Potřebuju nerez háčky a neumím se rozhodnout mezi TMC 800S a 811S. Bude to na strýmry typu surf candy nebo clouser minnow. Co byste mi doporučili? Předem díky za odpověď.

                                NG.Lubin - Profil | Út 30.4.2013 10:25:51

                                TOKR >> Zdar, nemám tu scierru, ale airflo sixth sense Di7 (nebo 8?) a naprostá pohoda, třeba ve slovinsku na streamera ve velkým proudu pro mě ideál.
                                EDIT: Píšu SLO, protože ji mám v 7wt a u nás nestreameruju na P se 7wt :-)

                                  NButchi - Profil | Út 30.4.2013 9:44:36

                                  TOKR >>
                                  Tyvole, Di7? To je jen z olova ne? :-D

                                    NTOKR - Profil | Po 29.4.2013 20:53:41

                                    Ahoj kluci mám možnost koupit tuhle šňůru Scierra HMT Sinking Fly Line WF7 Di 7, nezkoušel jste ji někdo ?

                                      Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile