Muškaření

welbin - Profil | Po 29.4.2013 20:47:00

klika54 >> ahoj,příští týden by mi to mělo vyjít,přijedu,sbírají ?,alespoň občas abych věděl,co si váznout,mám novou čtyřku a chtěl bych ji vyzkoušet.
Honzo http//narybach.aban.cz/ - Martin -DK videjko,první, a fotky

    strejka - Profil | Po 29.4.2013 17:18:02

    Zbylo mi pár špulí fluocarbonu Orvis Mirage 40m 0,57 a 0,62 ideální jako hardmono na štiky. Původně jsem chtěl něco jiného, ale nekupte to za $ 6,-. Kdyby byl zájem, pište SZ...

      KUBA - Profil | Po 29.4.2013 11:39:07

      Marcel >> jj hlavně ty kejsy... každej stojí cca 50tis. ... :-) ale já ted koupil GoPro 3 tak uvidíme, je to malý, šikovný a full HD... a strčim to do kapsy :-) ted nepotřebuju nic z toho na fotce :-)

        jehla - Profil | Po 29.4.2013 6:21:29

        jindraŠ >> hele, abych tě taky potupně neprotáhnul Raubířem!!! :-)))

          KUBA - Profil | Po 29.4.2013 1:09:33

            jindraŠ - Profil | Ne 28.4.2013 13:16:35

            mimikry >> ´:-))) To mne ani nenapadlo napsat.Taková veličina píšící o chytání na umělou mušku do Raubířství a bez brnknutí,to snad ne:-)

              mimikry - Profil | Ne 28.4.2013 13:13:08

              jindraŠ >> no právě a co když nebudou brát?to pojede domů bez brnknutí? :-)

                jindraŠ - Profil | Ne 28.4.2013 13:12:12

                jehla >> :-))) To víš,že jo.Abych pak ventilival na MRKu,která že to je ta 3 věc co hledám:-)

                  jehla - Profil | Ne 28.4.2013 13:04:19

                  jindraŠ >> chtěl bys ji taky, co? :-)) Obrať se na lékaře - muškaře...

                    jindraŠ - Profil | Ne 28.4.2013 12:59:56

                    jehla >> :-)) Hezky jsi z toho vybruslil

                      jehla - Profil | Ne 28.4.2013 12:57:06

                      jindraŠ >> náhodou je to príma tužka..:-)))

                        jindraŠ - Profil | Ne 28.4.2013 12:47:16

                        jehla >> To víš,že přeberu.:-)No a jelikož máš erekci akorát při pořádný rybě na prutu (prutě),tak nevím na co Viágru:-)

                          jehla - Profil | Ne 28.4.2013 11:47:58

                          welbin >> nevadí, Henry si to přebere..:-)))

                            welbin - Profil | Ne 28.4.2013 11:40:18

                            jehla >> Napsal jsem to omylem Jindrovi Š,bylo to pro Tebe

                              klika54 - Profil | Ne 28.4.2013 11:39:45

                              welbin >> Jo tam co jsme spolu byli, myslím si že to byl fousatec několik jsem jich chytil tak vím jak táhnou .

                                jehla - Profil | Ne 28.4.2013 11:39:14

                                welbin >> kdepak, už takhle v tom mám bordel, kam se může volně, tak občas juknu, kam mě pozvou taky a jinak nic neplánuju a prdim na to...radši bych šel k vodě...s Vlastou snad v úterý nevečer....a rád bych přes noc pá-so nebo so-ne, lámu LSD...

                                  welbin - Profil | Ne 28.4.2013 11:28:50

                                  klika54 >> Tam co jsme byli spolu ? - hezká dávka - že by to poslední byl ten fousatej ???

                                    welbin - Profil | Ne 28.4.2013 11:28:03

                                    jindraŠ >> Aby si mohl zapsat úlovky,zdravím Tě

                                    Pepo jak furt blábojíš o těch gerontech,nevyrobíme SD pro starší 50+ a zvané ??

                                      jehla - Profil | Ne 28.4.2013 11:21:09

                                      jindraŠ >> kdepak, ale mám od Welbina z Labský parádní Viágru...:-)))

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile