Muškaření

u.x.a. - Profil | Ne 28.4.2013 10:27:11

klika54 >> pěkný pupící, taky bych potřeboval něco do udírny..

    klika54 - Profil | Ne 28.4.2013 10:22:57

    welbin >> Zdendo, tak jsem byl, na řece vyzkoušet streamer, co jsem dělal pro Tebe.
    Za 4 hodiny jsem chytil (kapr 65cm,kapr 74cm,pěkně jsem se proběhl, kolem 200m. parma,55cm,parma70cm,kamarád jen kroutil hlavou
    a jednu rybu jsem ani nezastavil, nejdřív to vypadalo jako vázka , pak to byl utržený vagon
    po chvilce na mě koukala jen podkladová šňůra , přidržel jsem naviják a bylo vyřešeno.

      welbin - Profil | Ne 28.4.2013 10:15:52

      klika54 >> Už jsem na netu - na chalupě vítr jak hrom, +3 stupně a prší

        jindraŠ - Profil | Ne 28.4.2013 10:10:59

        jehla >> No jo, páni spisovatelé,rum a Myslivec jim smrdí:-)) Ahoj EDIT: Jestli Ty náhodou nehledáš Prostenal:-)

          jehla - Profil | Ne 28.4.2013 8:55:37

          mimikry >> jo..a plyšovýho lva...to už mám za sebou...:-)))

            mimikry - Profil | Ne 28.4.2013 8:07:16

            jehla >> prece kostkovany brodici backory s bambuli

              jehla - Profil | Ne 28.4.2013 7:53:20

              Royale with Cheese 3 >> :-)))

                jehla - Profil | Ne 28.4.2013 7:16:43

                Rashid 28.93 >> aha, já věděl, že tady se to dozvím...ale rum nemůžu, ani myslivce, bude lepší volbou vizour, vaječňák (ten mám rád, ale z placatky by asi šel hodně blbě ven) nebo zelená? V DK je to jasný, tam se čistí zuby vlastovicí! :-)))) Díky, půjdu vyhradat placatici po dědovi...jinak makám, buduju a sere mě to..:-((((

                  Rashid 28.93 - Profil | Ne 28.4.2013 7:05:51

                  jehla >> tou treti veci je placaticka Rumicku... Nebo Myslivce... Kdyz bude od Drakouse, ani ty brejle uz nebudes potrebovat (coz uz je sice mozna vohrana pisnicka, ale furt platna)...

                    Rashid 28.93 - Profil | Ne 28.4.2013 7:03:22

                    Mates PB >> ale houbeles, hura ke strojum, makat se bude a budovat svetlejsi zitrky......

                      jehla - Profil | Ne 28.4.2013 6:52:44

                      Tak všem Vlastům a Vlastíkům všecko nejlepší!

                      Dneska se mi zdálo, jak jsem přijel k vodě, něž jsem se nastrojil do rybího, vzal jsem si bederní pás, opřel se vo brodicí hůl a furt jsem hledal ten třetí doplněk pro starce...a ne a ne si vzpomenout, co to je...víte to někdo, abych měl penzistickou výbavu komplet? Nebo budou stačit silnější brejle? :-(((

                        Mates PB - Profil | Ne 28.4.2013 6:12:19

                        Do rýýýýýýb.

                          bombardák - Profil | So 27.4.2013 21:49:23

                          Lube >> Michal Studený ... Na MRKu - nick Sajmon.. Lepší je zavolat přes víkend na číslo tefonu - 606715705 a domluvit se.

                            JVC - Profil | So 27.4.2013 21:27:24

                            Lube >> Kancler v Brně na ul. Krokova, nebo Jindra Běhounek v Nedvědici.

                              medvěd - Profil | So 27.4.2013 21:11:35

                              mildas - Quinn >> mám ho a souhlasím

                                mildas - Quinn - Profil | So 27.4.2013 21:09:23

                                Aby nedošlo k mýlce. Já ten Simms nikomu necpu. Je to jediný, který znám a skvěle funguje. S jiným nemám zkušenost.

                                  bombardák - Profil | So 27.4.2013 21:05:28

                                  mildas - Quinn >> Ten Simms vypadá skvěle, každopádně se dá využít možnost si nechat předepsat od lékaře specialisty na bolesti v oblasti bederní páteře (neurolog a ortoped) ortopedickou pomůcku s názvem - Bederní pás s dlahami (Univerzální) OR11B - výrobce Ortika a.s. Máš nárok na předpis - 1x za běžný rok. Pravděpodobně bude jeho použití, absencí nápisu Simms - jako horní vrstva hůř použitelná, ale na holé tělo, případně přes nějaké značkové triko ideální.. Mám s ním vlastní a hlavně dobrou zkušenost, každopádně je hodně kvalitní..

                                    Bosanac - Profil | So 27.4.2013 20:48:32

                                    Lube >> Mam pocit ze je Michal Studeny v Brne . Ale hlavu na spalek za to nedam .
                                    EDIT : Je z Brna : http://www.mrk.cz/clen.php3?id=35807&kw=Michal%20St​udeny

                                      Lube - Profil | So 27.4.2013 20:45:25

                                      Zdravím. Kolegové z Brna a okolí. Nevíte, kdo opravuje či staví pruty v Brně? Případně jestli by jste mohli poskytnout kontakt?. Potřeboval bych vyměnit naváděcí keramické očko na mušáku. Děkuji

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile