Muškaření

klika54 - Profil | So 27.4.2013 20:02:13

LSD >> Já jsem si zachytal parádně měl jsem asi kolem 20 ryb

    LSD - Profil | So 27.4.2013 19:57:03

    klika54 >>
    já nic, ale Pavel 4 pěkné duháky. 2 klepnul. Tam dole to bylo na 50%. Pak z Klondajku přijel Lumír a tam se prej nachytalo

      klika54 - Profil | So 27.4.2013 19:46:17

      LSD >> Chytil jsi něco?

        LSD - Profil | So 27.4.2013 19:41:54

        klika54 >>
        jo, na zahájení. Ale házel jsem na blbá místa (i když jsem byl i tam, jak jsme se loni poznali)
        :-)

          klika54 - Profil | So 27.4.2013 19:31:31

          LSD >> Libore byl jsi na Ohři ?

            jehla - Profil | So 27.4.2013 17:47:47

            LSD >> rád bych, ale i džungle má určitý hranice, nedošel bych k rybníčku...:-)) Co ten pá-so nebo so-ne? Já bych to docela dal...

              LSD - Profil | So 27.4.2013 16:21:33

              jehla >>
              wyser se na sekačku

                jehla - Profil | So 27.4.2013 16:20:04

                TOKR >> mladej občas pomůže, ale musím některý místa spáchat já, páč by jel kameny nekameny a já šetřil na novou sekačku...:-)))

                Mildas - jo, máš pravdu, já prostě vobčas něco blbě plácnu, sorry...zle to myšleno nebylo, ale znáš mě...

                  TOKR - Profil | So 27.4.2013 16:18:02

                  jehla >> proč neseká mladej ?

                    Písek - Profil | So 27.4.2013 16:14:47

                    jehla >> tak si prodluž u sekačky to držadlo a máš to vyřešený :-)))

                      mildas - Quinn - Profil | So 27.4.2013 16:14:37

                      jehla >> ze si ty reci neodpustis..........

                        jehla - Profil | So 27.4.2013 16:10:42

                        vona mi totiž dává záhul sekačka, jak je nízká a já dlouhej, z ní mě ten hřbet bolí a při brodění se to druhej den ozve, ačkoli to se sekáním teda jako fakt nepřeháním...ale holt je to veliký...

                          Písek - Profil | So 27.4.2013 16:03:56

                          jehla >> to bych netvrdil,mám blbostí plnou chýši :-)))

                          ale v tomto případě : za málo peněz hóódně muziky

                            jehla - Profil | So 27.4.2013 16:03:26

                            mildas - Quinn >> nemám putyku ani prádelnu, to bych se radši vomotal březovou kůrou...ale díky za tip, jdu v Pískových stopách...kdyžtak k tomu koupím motorku a bude..:-)))

                              jehla - Profil | So 27.4.2013 16:02:34

                              Písek >> už to mám objednaný, díky, Písek by si přece nekoupil blbost...:-)))

                                Písek - Profil | So 27.4.2013 16:01:21

                                mildas - Quinn >> ta cena je ale dost jinde a ten motorkářský je také prodyšný, tudíž jsem vyčerpal vše k tématu

                                  Písek - Profil | So 27.4.2013 15:55:21

                                  jehla >> dává se ale na podvlékací prádlo,ne na holé tělo
                                  ani největším horku jsem neměl spařený hřbet
                                  stačí takto ?

                                    mildas - Quinn - Profil | So 27.4.2013 15:52:14

                                    jehla >> jako naprosto nejdrazsi je zrejme ten Simms. Je ale taky naprosto dokonalej. Normalne se v nem "opres", jako kdyz sedis na zidli. Ma ho tu hodne lidi, tak se zkus s nekym domluvit.

                                      Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile