Muškaření

jehla - Profil | So 27.4.2013 15:48:16

Maleničák >> grilovat se nebudu, stačí any mě nebolel hřbet, Písek je šikula...ale já narážím na samý drahý, večer budu hledat důkladněji...

    Písek - Profil | So 27.4.2013 15:46:35

    Maleničák >> to vyhřívání až tak snad nepotřebujeme (stačí se dobře navléct),ale mám 2x operovanou páteř a tady to vyztužení má své opodstatnění. Jen to ohýbání se je trošku problém.

      Maleničák - Profil | So 27.4.2013 15:34:17

      Písek >> Já někde viděl podobnej,ale zevnitř se tam dávali ty jednorázový vyhřívací vložky a hřálo to na ledviny. A teď ho nemůžu nikde objevit.

        Písek - Profil | So 27.4.2013 15:27:33

        Maleničák >> to jsou výztuhy

          Písek - Profil | So 27.4.2013 15:26:47

          jehla >> zadej bederní pás pro motorkáře a můžeš vybírat. Já jsem dostal doporučení na tenhle a nelituji

            Maleničák - Profil | So 27.4.2013 15:26:10

            Písek >> To je ten obyčejnej pás,nebo má zevnitř kapsičky do kterejch se daj zasunout ty ohřívací pytliky?

              Písek - Profil | So 27.4.2013 15:22:53

              jehla >> za 250.-Kč + 90.-Kč poštovné
              je to bederní pás pro motorkáře. Je lehký,saje pot, a je za hubičku, můžu doporučit...sám jej používám při delší vycházce

                jehla - Profil | So 27.4.2013 15:19:23

                Stanďour >> Písek už mi dal tip, motorkářskej, propátrám...

                  Stanďour - Profil | So 27.4.2013 15:15:44

                  Paulus >> Nechápu.

                    Maleničák - Profil | So 27.4.2013 15:13:09

                    Paulus >> Znám takový,co hrajou pro radost i sami sobě a nepotřebujou publikum co by jim tleskalo. ;)

                      Paulus - Profil | So 27.4.2013 15:09:23

                      Stanďour >> Nemůžu souhlasit pokud nejni komu zahrát. To dá přece rozum. Už to chápeš ?

                        Paulus - Profil | So 27.4.2013 15:08:32

                        Maleničák >> Ono kouzlo přece Richarde.

                          Stanďour - Profil | So 27.4.2013 15:00:40

                          Paulus >> To je jako hrát jen na španělu, protože neuznávám amplifikaci. Nejlepší je ovládat obojí a použít to či ono podle situace. A na bič se dává splávek, ne?

                            Maleničák - Profil | So 27.4.2013 14:48:51

                            Paulus >> A co ti brání? mouchu uvázat umíš.

                              Paulus - Profil | So 27.4.2013 14:44:42

                              jehla >> Pro mě (v mém vnímání světa vezdejšího) je mouchařina lajna nad hlavou. Dokulhal jsem k ní pozdě, a čas toho dokulhání jsem si nevybral - nějak to samo vyplynulo.
                              ŽŽ (bo konsekvenčně tu rybařinu vnímám celej život) se u mě rovná biči. Ganz einfach.
                              Ale já se chtěl naučit muškařit, chtěl jsem, aby mi někdo ukázal mokrou a až pak někdy i suchou.

                              Bo mě nesere nechytit (vono už ani nejni co), nepotřebuju si namasírovat ego že to dokážu, uměl bych se do toho vpravit a popíchat celý podjezí a z každý tůně vyčutnout co v ní je. To už je dávno za mnou. To je, co nechci. Koupit si tu povolenku na Trophy a masírovat si tam ego ?
                              Leda hovno Josef.
                              Mi v tom chybí kousek toho kouzla (který jsem tam podprahově cejtil od těch tvých článků). Něco navíc co tomu výsledku dá další rozměr. Šimek, etc.
                              U nymfy ten další rozměr nenajdu bo tam absentuje už z principu. Ale třeba se něco zlomilo ve mně bo mě opouští potřebnej atavismus - někam zmizel, vyšuměl.

                              Já po tý numfě neflušu - jen je to něco, co mě nebere a brát nebude. Já bych chtěl muškařit kua.
                              Thats all.

                              http://youtu.be/b2SJbhVbPsA

                                Stanďour - Profil | So 27.4.2013 14:32:50

                                jehla >> Diskuze tu, myslím, někde je. Já bych zkusil zdravotnický potřeby.

                                  jehla - Profil | So 27.4.2013 12:39:32

                                  Paulus >> že je zlobíš, dyk voni taky za zatáčkou občas zasušej...a já ne, že bych nÿmfu nesmočil, buďme kolegiální, kurva, dyk už je po zahájení, tak by nám nemělo už dlabat tolik...ale zase mě teda děsně bolej záda, asi fakt testnu nějakej ten bederní pás...o dvacet čí víc let mladší kolega si ho pochvaluje, tak proč ne...je tu o tom nějakí diškus, o který nevim, nebo mám jít ke znalcům do Poradnice?

                                    Mates PB - Profil | So 27.4.2013 11:31:29

                                    Paulus >> No jasně ty vypitej Patočko.

                                      u.x.a. - Profil | So 27.4.2013 11:18:46

                                      Pawell >> děkuju

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile