Muškaření

Nmildas - Quinn - Profil | So 27.4.2013 10:45:39

Paulus >> kdybys bublal o necem, o cem mas anung.........

    NPaulus - Profil | So 27.4.2013 10:43:39

    šeptal >> Čéče, pro tu jsem si chodil do jiných periodik, votom nic o)

      NPaulus - Profil | So 27.4.2013 10:41:44

      jehla >> Žádnej stromek neroste do nebe, bratři v nymfě tuplem ne o)

        Nu.x.a. - Profil | So 27.4.2013 10:33:44

        ahoj kamarádí,sháním plastové zlaté hlavičky asi galanterie co?

          Njehla - Profil | So 27.4.2013 9:28:20

          šeptal >> tydle zrovna na erekci směřovaný teda nebyly, ale já pochopil, jak to myslel a jsem kdesi v koutku vděčný za pochvalu a vzpomínku...:-)))

          Paulus - tak teda jedna za odměnu, no. (jasně, smrdí to AC, ale to já rád!)..:

          http://www.youtube.com/watch?v=-u6ACCq-aIo

            Nšeptal - Profil | So 27.4.2013 9:22:56

            Paulus >> Jestli ty články mají na tu erekci vliv, hoď sem odakz.
            EDIT: Ten vliv myslím pozitivní. :-)

              Njehla - Profil | So 27.4.2013 6:10:38

              Paulus >> díky, ale von si to prostě každej veme, jak je libo..:-)))

                NPaulus - Profil | Pá 26.4.2013 23:00:15

                jehla >> Co se tu vomlouváš ?

                Hltal jsem tvý články s černobílýma fotkama v dobách, kdy tihle šašci netušili co je erekce.
                Piš barde, piš.

                  Nsage - Profil | Pá 26.4.2013 21:42:54

                  Ted jsem se dočetl v místním bazaru,že MoreWell aftm2 má rychlou akci!!!-. . . .hergot to je mi ale novinka:-)))

                    NMates PB - Profil | Pá 26.4.2013 21:22:54

                    Royal Wulff >> hlavně nebud chytrej ty univerzale.

                      NRoyal Wulff - Profil | Pá 26.4.2013 17:49:29

                      klika54 >> Ak je, tak musí mať obidve ruky v sádre.

                        Nklika54 - Profil | Pá 26.4.2013 17:04:36

                        welbin >> Zdendo jsi na mrku ?

                          Njehla - Profil | Pá 26.4.2013 15:51:15

                          u.x.a. >> Floyd?

                            Nu.x.a. - Profil | Pá 26.4.2013 15:42:31

                            Stanďour >> chtěl napsat Ford..

                              NStanďour - Profil | Pá 26.4.2013 14:09:27

                              mimikry >> Chtěl jsi napsat Fjord, že?

                                Nmimikry - Profil | Pá 26.4.2013 14:06:32

                                čolkař,zloch >> na tom by si Frojd zmlsnul

                                  Nmimikry - Profil | Pá 26.4.2013 13:53:49

                                  u.x.a. >> to umi jen mek gajvr

                                    Njehla - Profil | Pá 26.4.2013 12:00:53

                                    Michal >> a má malýho ...:-))) a na MRKu si léčí komplex....

                                      NMichal - Profil | Pá 26.4.2013 11:53:48

                                      čolkař,zloch >> jediné, co z toho víme je, že Paul je norek

                                        Nčolkař,zloch - Profil | Pá 26.4.2013 11:38:38

                                        jehla >> zato mě to moc nepomohlo:-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile