Muškaření

jehla - Profil | Pá 26.4.2013 11:26:09

čolkař,zloch >> díky, hodně jsi nám pomohl...:-)))

    čolkař,zloch - Profil | Pá 26.4.2013 11:10:03

    Hezký den.
    Pro neznalé angličtiny je doslovný překlad z Paulova příspěvku v Google celkem zábavný:
    Z lovu lososů na Hampshire Avon Pavla zavádí novou mouchu s názvem "Mezinárodní Torrish Morangie".Muftí-barevné andulky hledá fly dělá podnikání jako 12 liber Avon Pike narazí na mouchu s agresivitou. Pavel je pozdravil pár plachtění káňata na Ibsley mostu a ohromující vlaštovka krmení na Grantham letí nad řekou. On sdílí některé intimní divoké záběry Snipe, hobby, je norek, malý pták volavka rybaření a bílou ladem Buck a jeho rodinu.

      u.x.a. - Profil | Pá 26.4.2013 10:17:14

      paulgreenacre >> pozdravuj u vás v hrabství vašeho hospodáře..

        Mates PB - Profil | Pá 26.4.2013 10:06:44

        paulgreenacre >> Parádní, napiš o tom do Rybářství.

          u.x.a. - Profil | Pá 26.4.2013 7:54:33

          jehla >> raubířství by mělo vycházet jen jednou ročně a to v dubnu,kolikrát už to nevypadá ani jako sranda..

            Mates PB - Profil | Pá 26.4.2013 7:49:51

            jehla >> Ano " Konec pstruhařů v Čechách" velmi uvolnil cesty..... Mám výčet oblíbených článků, které zaručeně pomáhají k naprostému uvolnění.

              jehla - Profil | Pá 26.4.2013 7:46:55

              u.x.a. >> jo, ten byl dobrej, v dubnovým se dozvíš i mnoho dramatického ze života potočáka...škoda, že to nečtou i potočáci....

                u.x.a. - Profil | Pá 26.4.2013 7:44:46

                jehla >> raubířství je na wc ideální,já jsem se pěkně v-kálel při článku jak udělat z inekční stříkačky kulové plovátko..moc pěknej článek..

                  jehla - Profil | Pá 26.4.2013 7:42:54

                  Mates PB >> já tam tůhle objevil krásnou nabídku na urny, i s barevnejma obrázkama a za lidový ceny...proč mi to tam ta Ježibaba podstrčila? :-))))

                    Mates PB - Profil | Pá 26.4.2013 7:40:52

                    jehla >> Sonety jsem na hajzlu četl v pubertě.

                      jehla - Profil | Pá 26.4.2013 7:39:15

                      Mates PB >> ...holt máš vytříbenej vkus, Šejkspíra jsi odsunul?

                        Mates PB - Profil | Pá 26.4.2013 7:30:54

                        jehla >> Mám tam Traun Fishing Rudiho Hegera. I nějakej Vision, Sage a tak, ale Raubířstvího tam je nejvíc.

                          jehla - Profil | Pá 26.4.2013 7:25:18

                          Mates PB >> když si tam vemeš i německej katalog, budeš víc in....:-)))

                            Mates PB - Profil | Pá 26.4.2013 7:16:25

                            jehla >> Já mám na WC pouze několik ročníků Raubířství. Pomáhá mi to při defekaci.

                              jehla - Profil | Čt 25.4.2013 22:55:20

                              mimikry >> a pod hlavu rybu...:-)))

                                mimikry - Profil | Čt 25.4.2013 22:45:05

                                jehla >> já jsem taky mimo.dobrou noc

                                  jehla - Profil | Čt 25.4.2013 22:40:40

                                  mimikry >> ted jsem mimo jak Buhlaři....co jako? jinak bylo fajn...byť hůře broditelno...

                                    mimikry - Profil | Čt 25.4.2013 22:33:05

                                    jehla >> a co na to Štefan Margita ? nic

                                      jehla - Profil | Čt 25.4.2013 22:28:28

                                      Mates PB >> ŘŘ se na tebe těší, mám ti to prej vyřídit, šuměla to mezi romanticky rozloženými balvany svou nezaměnitelnou osobitou řečí podhorského skorokřišťálově zlomyslného toku romanticky se kroutícího a vlnícího se až nezastavitelného, dechberoucího, ba téměř srdcervoucího a kulemrazicího.....stačí?:-))) nebo ještě spešl pozdrav pro Mladou?

                                        jehla - Profil | Čt 25.4.2013 21:57:03

                                        Mates PB >> kdybys neměl na WC ty blbiny, dostaneš společnost vo krok dál ku cílené propasti...Jo, pozdravuje tě ŘŘ :-))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile