Muškaření

NMates PB - Profil | Čt 25.4.2013 21:51:05

jehla >> Já tě mám rád táto geronte :-)))

    Njehla - Profil | Čt 25.4.2013 21:45:18

    mlíčnák >> dostal jsem i tak vod Táty nÿmfy za ten blábol za uši tady někde v diskusi, že zasírám hodnotný stránky v Raubířství a za časáku tučnej honorář - dobrejch 620,- Kč ,- , tož tak na pívo, čili díky, žes byl jeden z těch, co pochopili, že jsem nechtěl drápat znova a imrvére vopakovaný poděkování vodě atd., a prostě jsem to vyblil tak nějak podle svýho...:-)))

    A pokavaď (Tátu Nÿmfu nenapadám, my se pošťuchujeme furt, ale doufám, že pořád v dobrým:-)) ) to někoho prudilo, tož ať si vodplivne a zplodí něco hodnotnýho sám, vymyslet na téma Zahájení nějakou věc, co bude jakž takž čitelná, to je už dost problém, abys s něčím nekolidoval, navopakoval atd....:-)

    takže taky jednu dám, od svyho favorita, taky už dááávno geronta...:
    http://www.youtube.com/watch?v=Xk79O3gjBCg

      Nwelbin - Profil | Čt 25.4.2013 19:52:47

      Klika 54 - Honzo ty jsi běsík,ten streamer je moc hezký

        Nmlíčnák - Profil | Čt 25.4.2013 19:03:43

        jehla >> A mizím v dáli ... http://www.youtube.com/watch?v=6ZBhgZBjiLE

          Nmlíčnák - Profil | Čt 25.4.2013 18:48:12

          jehla >> Dnes sem si přečetl článeček z dubnováho Raubířství , opět moc pěkně podané . Smekám a posílám pěsničku :-)) http://www.youtube.com/watch?v=6O6x_m4zvFs

            NMilošK - Profil | Čt 25.4.2013 13:31:26

            mimikry >> Já vím, také mě to spíše překvapilo! A příjemně překvapilo, že ten nálezce nežádal žádnou odměnu, dokonce nechtěl ani uveřejnit své jméno.

              Nmimikry - Profil | Čt 25.4.2013 13:05:04

              MilošK >> jojo,lidem musíš věřit a oni tě pak nezklamou...snad..možná..no spíš jo,radši jim nevěřit,jsou to kurvy

                NMilošK - Profil | Čt 25.4.2013 9:07:19

                Taky si myslím, že to s tou poctivostí lidí není až tak moc zlé.
                Loni po zahájení jsme s kamarádem seděli v Nýrsku u vody na lavičce a dopřávali si oběda. Šel okolo mladý muškař a společně jsme si zanotovali, že to s rybama není žádná sláva. Kamarád si sundal vestu, kde měl peněženku s docela slušnou částku v hotovosti, platební karty, všechny doklady, telefon, klíče, a pověsil si ji na opěradlo. Jenomže mu sklouzla na zem a při odjezdu si toho nevšimnul. Až před Prahou jsme se dozvěděli, že ji ten mladík našel a v pořádku odevzdal na policii.

                  Nmimikry - Profil | Čt 25.4.2013 8:58:31

                  pupakpuvodni >> já už taky ne,před 3lety jsme prodali chajdu v M. Lečicích

                    NMates PB - Profil | Čt 25.4.2013 8:49:32

                    pupakpuvodni >> Nemůžeš napsat magoři...........poloviční blázny, to by šlo...

                      Npupakpuvodni - Profil | Čt 25.4.2013 8:47:59

                      mimikry >> ja na Kocabu skoro nechodim i kdyz ji mam 5 metru od chaty . . .

                        Nmimikry - Profil | Čt 25.4.2013 8:39:57

                        pupakpuvodni >> když jsem tam chodíval tak před 8-10 lety,tak to bylo ale stejný.Já myslim,že horší to tam už bejt nemůže a to je pozitivní .-)

                          Npupakpuvodni - Profil | Čt 25.4.2013 8:34:57

                          Mates PB >> ja nemluvim o sezranej nebo nesezranejch rybach ja mluvim o magorech co co brodej v metrovym potoce a litaj kolem vody jak zbesily . . .

                            NMates PB - Profil | Čt 25.4.2013 7:57:47

                            pupakpuvodni >> Tak na Kocábě sežrali včera co měli sežrat teprve zítra? Já myslím, že tam bude nějakej zapomenutej, ale na toho bacha, ten bude mazanej.

                              Npupakpuvodni - Profil | Čt 25.4.2013 7:49:47

                              TomK78 >> tak to asi dopadne, oprasim fiiidr a pujdu na vosmu pro protejny

                                NTomK78 - Profil | Čt 25.4.2013 7:18:10

                                pupakpuvodni >> No divej se na to pozitivne - porad jeste muzes na pstruhovku chytat na nekterych MP usecich kapriky.... :)

                                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Čt 25.4.2013 0:13:42

                                  pupakpuvodni >> prdlajz antibiotika. Hygiena je tím vina.

                                    NRici - Profil | St 24.4.2013 23:30:33

                                    pupakpuvodni >> a prokletý stále se rozšiřující lidský práva.
                                    Všechno nejlepší k svátku.

                                      Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:39:13

                                      Tak jsme na to konecne prisli, za tristni stav pstruhovych vod v cechach muze vlastne Lexa Fleming

                                        Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:37:12

                                        medvěd >> prokletej fleming:-)))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile