Muškaření

Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:35:35

mimikry >> neprenasej odpovednosta na ryby

    Nmedvěd - Profil | St 24.4.2013 22:35:22

    Royale with Cheese 3 >> čert vem antibiotika

      Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:34:21

      Royale with Cheese 3 >> tehdy nebyl jeste lidi jak sracek:-))) Ted je to samy vockovani a ta holota furt drzi . . .

        Nmimikry - Profil | St 24.4.2013 22:32:31

        Royale with Cheese 3 >> stačilo by něco jako pstruží chřipka.Pár mrtvejch lidí co sežrali pstruha a bude u vody klid :-)

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:30:40

          pupakpuvodni >> blbost. Třeba morová epidemie 1357-1363 v Evropě zredukovala počet obyvatel až na jednu polovinu. To se zatim jinak nepovedlo.

            Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:28:10

            Royale with Cheese 3 >> ta se jeste nikdy nepovedla . . .

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:26:58

              pupakpuvodni >> zbytečnej kravál , čmoud a dřina. Stačí jedna povedená pandemie.

                NAntonM - Profil | St 24.4.2013 22:25:34

                Royale with Cheese 3 >>

                Se stydím. Ale žabožrouta neznám. :-))

                  Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:25:04

                  Royale with Cheese 3 >> mas pravdu, chce to valku, lidi je jak sracek . . .

                    NAntonM - Profil | St 24.4.2013 22:24:37

                    u.x.a. >>

                    Grundle z potočáka či lipana. Nooo tak to je zvrhlost. :-((

                      Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:23:48

                      Baron 007 MC >> nemuzu, v pondeli mam fararovo pozdni odpoledne . . .

                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:22:30

                        AntonM >> on myslí žž ( žabožrouta).

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:21:59

                          pupakpuvodni >> brečíš sice dobře ale na špatným hrobě. Žije tu moc lidí. A leckde je to ještě horší.

                            Nu.x.a. - Profil | St 24.4.2013 22:21:35

                            AntonM >> je to taková nesportovní forma spíš odnož muškaření zaměřená zejména na malinké rybky(grundle)..

                              NBaron 007 MC - Profil | St 24.4.2013 22:20:50

                              pupakpuvodni >> Pivo v pondeli?

                                Npupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:16:31

                                Royale with Cheese 3 >> seru na chytani, v patek se stavim v lahovicich na sadkach, brehy vohamtany, dno v potoce vohamtany jako kdyz nasypes sterk, to fakt neni uz normalni . . .

                                  NAntonM - Profil | St 24.4.2013 22:16:08

                                  u.x.a. >>

                                  Frantík??? To je nějaká forma lovu na plavanou nebo tak něco ???

                                    Nmimikry - Profil | St 24.4.2013 22:13:50

                                    pupakpuvodni >> takže klasika

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:12:11

                                      pupakpuvodni >> takže sadili ! U mě nesadili, tráva roste v pohodě. Přijeďte s Petrem, půjdeme si nezachytat.

                                        Nu.x.a. - Profil | St 24.4.2013 22:10:29

                                        pupakpuvodni >> i tohle je dobrá forma rybařiny,lepší než píchat potůčmeny 10-20cm na frantíka..

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile