Muškaření

pupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:09:05

mimikry >> 9 dni po zahajeni a trava kolem potoka voslapana az na hlinu . . .

    Royale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:08:46

    mimikry >> taky myslim. JInak by fotil. Dneska fotí a kameruje kdekdo kdeco.

      Royale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 22:08:07

      pupakpuvodni >> nesadili ?

        mimikry - Profil | St 24.4.2013 22:06:36

        pupakpuvodni >> ale copak?

          pupakpuvodni - Profil | St 24.4.2013 22:03:59

          Tak jsem dneska vyrazil po 5-ti letech na pstruhovku, prosel jsem se podle vody a ani klacek z auta jsem nevytah, ze ja debil jsem si to koupil, proste nepoucitejnej vul . . .

            mimikry - Profil | St 24.4.2013 22:03:39

            Royale with Cheese 3 >> tak to je v pohodě,určitě ho pustil

              Royale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 21:56:45

              mad-T >> neboj. Projel jsem to a vesměs samí kaproidi, sumci a duháci.

                mad-T - Profil | St 24.4.2013 21:32:57

                Drozďák >> Máš pravdu!! Právě jsem se dozvěděl, že potrhlo s vláčkou vykostil potoka .asi 63, prý je to v ML, ale nebodívám se abych neblil....

                  Drozďák - Profil | St 24.4.2013 21:02:50

                  Baron 007 MC >> pánč kuchal špatný maso. Měl vyvrhnout toho zvidlenýho umrdance a byl klid. Prevence je důležitá.

                    mimikry - Profil | St 24.4.2013 20:56:43

                    brach >> kde nic ani Nova nebere

                      Stopař - Profil | St 24.4.2013 20:54:21

                      Baron 007 MC >> Před chvilkou mi volal Bruno.Už znám také jeho příběh s nožem. :-))

                        Scanix - Profil | St 24.4.2013 20:52:45

                        brach >> tak vidis, ja to rikal ;)

                          brach - Profil | St 24.4.2013 20:48:56

                          mimikry >>
                          Máš kliku, že poblíž nebyla Nova...

                            mimikry - Profil | St 24.4.2013 20:46:00

                            dneska jsem konečně zahajloval.Ryby nic moc,ale na vykřičenym revíru ani noha.To je lábuš

                              brach - Profil | St 24.4.2013 20:41:51

                              Bacha...

                                Scanix - Profil | St 24.4.2013 20:35:20

                                xycht >> jak si na to prisel, ze je lepsi mit howno??

                                Nakonec by ti nekdo vzal i to howno pod zadkem ;)

                                  xycht - Profil | St 24.4.2013 20:26:34

                                  Scanix >> A co to znamená? Že lepší mít hovno :-) Pak ti nikdo nic nevezme.

                                    Baron 007 MC - Profil | St 24.4.2013 20:15:29

                                    Drozďák >> Zrovna dnes mluvim s Brunem. Vyklada mi jak si poridil nejakou novou kudlu na ryby. Kilnul nejakeho duhaka ci sivena a vykuchal ho. Pobliz vlacela nejaka buzna. Vykuchal to, odesel a chyta dal, po chvili zjisti ze nuz nechal tam kde kuchal. Vlacko buzna i nuz v prdeli.

                                    To ma za to ze zabijel!

                                      Mates PB - Profil | St 24.4.2013 19:08:38

                                      Drozďák >> Brutální :-))

                                        TOKR - Profil | St 24.4.2013 18:33:15

                                        Vlastec >> vím, že je to trošku něco jiného, ale tvé slova to potvrzuje, já jsem nechal u kempu na berounce na závodech mikinu, a opravdu ji někdo donesl do hospody, kam jsem si zavolal ...

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile