Muškaření

welbin - Profil | St 24.4.2013 17:52:03

jehla >> Takže slušní ještě nevymřeli - moc fajn,nedokážu si představit,že bych chytal na nalezený prut kolegy - to by mně netěšilo

    jehla - Profil | St 24.4.2013 17:13:45

    inu dobrá, poodhalím...:-)))

      Drozďák - Profil | St 24.4.2013 17:04:19

      mildas - Quinn >> ty věci z Bogoty už jsou dávno na stole. Teď už je to jenom bohapustá zoofilie.

        mildas - Quinn - Profil | St 24.4.2013 17:00:13

        Drozďák >> cherchez la faustovka ? Hovno. To je plyšák z Bogoty.

          Drozďák - Profil | St 24.4.2013 16:55:08

          Mates PB >> vidíš to?

          Tak to je ona!!
          Tajemná faustovka, model na sucho a bez mazání.

            jehla - Profil | St 24.4.2013 16:53:55

            Mates PB >> jo, Ulček je někdy až moc hodnej, buď rád, žes to rozchodil...:-))) Copak kolega Ulček...:-)))) ...teď prej si dělá kurs na veterináře...:-)))

              Scanix - Profil | St 24.4.2013 16:38:55

              Mates PB >> tak to rozhodne. tedy jestli te nepozval a neplatili jste kazdy zvlast :D

                Scanix - Profil | St 24.4.2013 16:38:26

                Drozďák >> bohuzel to taky asi vypada, nic zavidenihodneho :(

                  Mates PB - Profil | St 24.4.2013 16:27:44

                  Já jsem Ulčekovi našel prut s reelem ve Vyšáku a Ulček mě vzal na pivo.To je hodnej Ulček.

                    Drozďák - Profil | St 24.4.2013 16:23:58

                    Scanix >> napsal si všeobecně známou věc, s kterou má asi každý z nás nějakou zkušenost. Můj koment směřuje k sdělení, že naděje je vždycky. A ne zas tak malá, jak na první pohled vypadá. I když, v tomhle případě už by Vlastec asi prut měl zpátky, či by o něm minimálně věděl.

                      Scanix - Profil | St 24.4.2013 16:20:12

                      Drozďák >> Drozďák, mdx - 24.4.2013 15:15:29 >> ano, porad jsou slusny lidi, co se zachovaji spravne, jen ne vsichni a otazka, zda je to vetsina...porad se zase najdou zmetci, co ti rozmlati okynko u zaparkovaneho auta u vody a vyberou cajk a streli nekde za par susnu, jen aby ty smazky mely co do zil...to je zase z jineho soudku, me treba pred lety zustalo otcovo auto na spalkach, nevim proc, stary fiat a zelezna kola, i tak velmi mila zkusenost z Hnevkovic ;)

                        mdx - Profil | St 24.4.2013 16:14:19

                        Scanix >> Pak tam někdo našel utopenej mušák i s reelem, odnes to Ivaně a nakonec majitele dohledali a prut vrátili....

                          Drozďák - Profil | St 24.4.2013 15:15:29

                          Scanix >> Rarach:

                          předloni jsem na Jihlavě ztratil s trojkou pod kůží naviják. Vypadl mi u řeky někde z kapsy. Rovnou jsem ho odepsal. PO týdnu volal Medvěd, že má echo od kámoše z krámu a můj naviják v něm. Donesl ho tam nějaký klučina s tím, že ho našel u vody.
                          Tak mi volali, pánč Mědvěd tu ztrátu rozhlásil známým a ejhle, byl to on.
                          Klučinovi jsem volal, chtěl jsem se mu nějak revanšovat, s ostychem odmítl a měl jsem pocit, že i z té děkovačky byl nesvůj.

                          Takže postřehy mám k věci tyto:

                          1. nikdy neházet flintu do žita, můžete mít i v Kleptostánu kliku.
                          2. slušní chlapi nevymřeli, i když se nám každý den snaží vehementně namluvit opak.
                          3. v tomhle světě to bude mít ten kluk a jemu podobní těžké, hodně těžké.
                          4. a proto takovým držme palce a plácejme po ramenou, co to dá.

                            Scanix - Profil | St 24.4.2013 15:00:57

                            rarach >> a ja myslel, ze jsi jej utopil, vlacel jsem tam tezke jigy jako divej :) Ono nevydrzi nikde nic, dokonce se objevi lide i tam, kde nikdy nikdo nebyl, jako me predloni vypadla krabka s nastahama, byl jsem zpet do deseti minut, z CB je to kousek, ale bylo pozde ;)

                              welbin - Profil | St 24.4.2013 14:55:43

                              rarach >> Můj Tvrdek - taky podběrák nezůstal na mole ani 10 minut a museli vědět,že je můj - vláčky a kapraři

                                rarach - Profil | St 24.4.2013 14:35:45

                                Můj Vision podběrák nezůstal na parkovišti v Boršově ani dvě hodiny, nemám iluze.

                                  jehla - Profil | St 24.4.2013 14:35:02

                                  Vlastec >> Třeba se mu na něj blbě chytalo, páč to byl amatérsky vyvázanej zárohák, ty mu jinej nepůjčíš a tak se ho chtěl zbavit...:-)))

                                    jehla - Profil | St 24.4.2013 14:33:40

                                    TOKR >> napiš to někam, hezký..:-)))

                                      Vlastec - Profil | St 24.4.2013 14:33:03

                                      Mates PB >> Já se tam ptal ten den odpoledne a druhej den taky .

                                        Mates PB - Profil | St 24.4.2013 14:31:26

                                        Vlastec >> Třeba ho tam nechal....

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile