Muškaření

Vlastec - Profil | St 24.4.2013 14:27:07

Royale with Cheese 3 >> Jo třeba to klapne , asi založím otázku kde je můj vínovej sage :-)) . Jinak je to jen a jen naše blbost , že jsme o něj přišli a za blbost se platí .

    Royale with Cheese 3 - Profil | St 24.4.2013 14:23:11

    Vlastec >> neboj. Vzpomeň si na můj červenej tubus. Počkej tak tři roky a uvidíš.

      Vlastec - Profil | St 24.4.2013 14:10:15

      TOKR >> Jo , lae přišlo se na to až za pár hodin . Myslím si , že kdyby ho našel někdo kdo by ho měl v úmyslu vrátit tak ho nechá v restauraci v táboře .

        TOKR - Profil | St 24.4.2013 14:02:46

        Vlastec >> to je fakt nepříjemný, jeli jste se tam hned podívat ?
        Já takhle zachránil nějakýmu chlápkovi přívlačák ve vraným, už tam po něm pokukoval, nějaký místní magnet ... tak jsem počkal, a on si pro něj přijel ...
        Ale mám jednu historku asi 5 let zpátky, se stalo kamarádovi něco neuvěřitelného, u nás ve vsi je zlodějíček, pokud se ti něco ztratí, víš, kde si to máš vyzvednout, kamarádovi se ztratili pruty na položenou, no nakoupil nové, a tohoto zlodějíčka ( kamarád si myslel, že o něm jen kolují zlé a na cti utrhačné pomluvy) pozval na ryby, jaké bylo jeho překvapení, když vytáhl jeho fusak s jeho pruty :))) ... No místo na rybách byly v nemocnici, kamarád mu totiž z fleku přerazil nos, tak ho ještě vezl do nemocnice :))

          jehla - Profil | St 24.4.2013 13:55:08

          Vlastec >> tak ho vožereš, no...:-)))

            Vlastec - Profil | St 24.4.2013 13:54:27

            jehla >> Pepo jsem mírumilovná skoro bych řekl adělská povaha , nemám rád násilí . Vše raději řeší po dobrém .

              jehla - Profil | St 24.4.2013 13:52:42

              Vlastec >> jenže, pokud ti bude tvrdit, že to vod někoho koupil, je to asi těžký...nebo ho budeš muset zadupat do země...

                kunnan - Profil | St 24.4.2013 13:45:20

                Vlastec >> Kamarád takhle nechal před barákem opřenou rouru s RPL 690+
                Našel to soused /kaprař/ a vrátil s 10% nálezným. Lidi jsou svině :-)

                  Vlastec - Profil | St 24.4.2013 13:37:00

                  kunnan >> Ano , jeho rukopis nelze smazat .

                    kunnan - Profil | St 24.4.2013 13:34:47

                    Vlastec >> Řízkova práce.... :-)

                      Vlastec - Profil | St 24.4.2013 13:32:58

                      kunnan >> Tak tak . Dělám hodně docházek a ten prut poznám zcela bezpečně .

                        Vlastec - Profil | St 24.4.2013 13:31:57

                        Mikšík- jen jednou >> Teď dával Mlíčňákovi lekci jak se má házet :-))

                          kunnan - Profil | St 24.4.2013 13:31:46

                          Vlastec >> jo u vody v prackách nějakýho vandráka :-)

                            Mikšík- jen jednou - Profil | St 24.4.2013 13:29:17

                            Vlastec >> mladej je talent
                            už se těším, až mě za pár let provede po Jihlávce a ukáže mi, jak se má chytat :)

                            a jeho otec se bude dmout pýchou ;-)

                              Vlastec - Profil | St 24.4.2013 13:28:15

                              jehla >> No spíš si myslím , že to potkám buď někde u vody nebo na nějakém bazaru

                                jehla - Profil | St 24.4.2013 13:23:29

                                Vlastec >> není všem dnům konec, ještě nezoufej...

                                  Vlastec - Profil | St 24.4.2013 12:58:40

                                  jehla >> Kdepak . Poctivci nejsou .

                                    jehla - Profil | St 24.4.2013 11:06:02

                                    jo, všem Jirkům si dovoluji přidat ke gratulacím..:-)))

                                      jehla - Profil | St 24.4.2013 7:58:12

                                      Vlastec >> hlavní je, že ho to baví a líbí se mu to...já taky začínal s plavačkou ...(to bylo k tomu franckovi :-))))....zatím žádnej poctivec?

                                        Vlastec - Profil | St 24.4.2013 7:49:27

                                        jehla >> Ty jo zachytal . On zachytá skoro vždy . Chatá frantíka to mu jde dobře . Ale loni když šel chrostík tak i dobře zasušil . Zeptej se Jirky jak mladej háže . Za pár let nám tady natře prdel , pokud nestratí všechny pruty co doma máme .

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile