Muškaření

jehla - Profil | St 24.4.2013 7:41:41

Vlastec >> tak to se budeme těšit, díkes...:-))) Pozdravuj mladýho, jak mu to šlo?...(vo vodloženým prutu jako nemluv...)...

    Vlastec - Profil | St 24.4.2013 7:39:14

    jehla >> O víkendu budu v praze tak něco Jirkovi dodám .

      jehla - Profil | St 24.4.2013 7:31:22

      welbin >> Tomáš se dal slyšt, že by jako zase taky vyrazil...tuhle mi volal...pro ty futrály si furt nedošel, přece mu je ještě nepovezu bomů...

        welbin - Profil | St 24.4.2013 7:30:34

        jehla >> Stejně by stálo za to ty příhody,co se povídají v autě nahrát a udělat z toho knížku jsem přesvědčen,že by to byl bestseller.
        Neuděláme na MRK diskuzi ??

          jehla - Profil | St 24.4.2013 7:29:21

          Vlastec >> Jirka tě možná osloví, páč jsme se s karlosem shodli, že čistit si zuby ńákým vizourem není dost pure...:-)))

            Vlastec - Profil | St 24.4.2013 7:21:23

            jehla >> Babetka je upovídanej . Jestli za čtrnáct dní tak možná stihnu palivo dodat .

              welbin - Profil | St 24.4.2013 7:17:44

              jehla >> Fakt je že mně Tom překvapil a příjemně

                jehla - Profil | St 24.4.2013 7:14:17

                welbin >> náhodou dostali prostor i ostatní, i Babetka docela rozvázal...:-)))

                  jehla - Profil | St 24.4.2013 7:13:41

                  mlíčnák >> jo, vo lišce jsem včera slyšel....

                  vlastec - za čtrnáct dní...

                    welbin - Profil | St 24.4.2013 5:47:24

                    medvěd >> Ten tichej ťunťa mně bavil celých 8 hodin na cestě do DK,takže jsem ani nepotřeboval za volantem vystřídat - možná větší potenciál v mluvení má Tonda Válek,ale - ti dva dohromady - to by byla soutěž :-)))

                      welbin - Profil | St 24.4.2013 5:43:40

                      mlíčnák >> díky za Doors,kdysi jsme měli v Praze za studii Doors fan club

                        welbin - Profil | St 24.4.2013 5:40:53

                        rakosníček >> Máš to na Ohři kousek,jak MP,tak P,ale je docela těžká na chytání

                          Vlastec - Profil | Út 23.4.2013 22:25:28

                          jehla >> Takové komando hrne do DK ? Kdy jedete ?

                            mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 22:23:20

                            jehla >> Ne ne v tom pazůzy nemaje , svetr obnosila a věnovala dobrovolně . Teď pošilhávám po jejím límci na bundě :-)) Nedá potfora :-)) Ale lišku věnovala , už je část i v Práglu :-))

                              jehla - Profil | Út 23.4.2013 22:21:07

                              Vlastec >> dneska jsme na schůzi užšího rybobijeckého výboru skuhrali, že si na vejletě s baronem, Jirkou a Filipem nebudeme moci provádět plnohodnotnou ústní hygienu, asi z nouze sáhneme po nějaký náhražce, tvá zubní voda byla tenkrát nedostižná....:-)))

                              mlíčňák - to je bolenovka z toho svetru, jak jsi tvojí mazaně rozpáral?

                                vranka - Profil | Út 23.4.2013 22:20:29

                                JVC >> Hm, tak to ti tedy nedošlo. Přepošlu to znovu.

                                  mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 22:15:40

                                  vranka >> Evi bolenofka jak vyšitá .

                                    JVC - Profil | Út 23.4.2013 22:13:28

                                    vranka >> mám nový email jaroslav.volavka@email.cz mboxr neexistuje

                                      Vlastec - Profil | Út 23.4.2013 22:12:18

                                      vranka >> I kdyý není tvoje , je hezká :-)

                                        vranka - Profil | Út 23.4.2013 22:12:03

                                        JVC >> V poště máš fotek víc.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile