Muškaření

JVC - Profil | Út 23.4.2013 22:08:05

vranka >> Díky, slušná práce.
Tohle žerou siveni mě.

    jehla - Profil | Út 23.4.2013 22:05:39

    medvěd >> chtěl jsem ti za tichošlápka dát líbí, ale nefunguje mi to, tak ho máš u mě..:-))

      vranka - Profil | Út 23.4.2013 22:04:52

      Vlastec >> Vlastíku, já jsem ji nevázala jen fotila.

        Vlastec - Profil | Út 23.4.2013 22:03:17

        vranka >> Na takovou jsem ráno lapil bolena .

          vranka - Profil | Út 23.4.2013 22:01:21

          JVC >> Tady ji máš.

            jehla - Profil | Út 23.4.2013 22:00:37

            mildas - Quinn >> párkrát jsem ten seriál zahlídnul, ale moc mě to nabralo a děsně se mi nelíbil styl kresby...a smrdělo to politikou...ale vobčas tam byly docela drsný hlášky a situace, to si pamatuju...snad to vydali i jako knihu...

              mildas - Quinn - Profil | Út 23.4.2013 21:57:08

              jehla >> mně je to fuk, jsi vyblíz. :-)
              A protože je ten díl bezva, dám vám ho sem celej.

                mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 21:55:37

                jehla >> Ne já dík že ses mne zastal jako máničky :-) Asik před měsícem .

                  JVC - Profil | Út 23.4.2013 21:55:09

                  vranka >> Nechci ji mít v poště, chci ji mít tady. Dáky ;-)

                    jehla - Profil | Út 23.4.2013 21:53:31

                    mlíčnák >> nene, ta tohle jsem splachovací...jak ti dloho nikdo neumeje p*del, už jako bys byl mrtvej..:-)))) ...takže díky....

                      jehla - Profil | Út 23.4.2013 21:52:26

                      mildas - Quinn >> kruťárna, taky mám pro tebe překvápko - pokud ti bude vadit, že jsem si tě vypůjčil, dej vědět a já to nechám změnit na někoho jinýho...(začátek předposledního odstavcem, abys dlouho nehledal)...já ti prostě chtěl udělat radost, tak jsem si tě dovolil vpašovat do Švejka...:-))

                      http://www.milujipivo.cz/velka-pivni-akce-se-blizi/​

                        mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 21:52:09

                        jehla >> Mno -)) Trošku sme Tě pomluvili :-) Snad se nezlobíš máničko :-)) http://www.youtube.com/watch?v=9LjbMVXj0F8

                          jehla - Profil | Út 23.4.2013 21:50:01

                          Mates PB >> nazdar, Táto nÿmfo...

                            mildas - Quinn - Profil | Út 23.4.2013 21:49:35

                            Našel................:-)

                              mildas - Quinn - Profil | Út 23.4.2013 21:45:33

                              jehla >> když tohle slyším, okamžitě si vzpomenu na jeden z prvních dílů Zelenýho Raula. Havel tam běduje na koncertě Stoneů a zpívá I can't get no..............
                              Ten obrázek se mi hrozně líbil.

                                Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 21:42:33

                                jehla >> Ahoj máničko

                                  jehla - Profil | Út 23.4.2013 21:41:25

                                  koukám, že člověk vytáhne paty a už je na tapetě...čau lidi, jsem rád, že jsem se konečně dovalil domů...měl bych ještě něco udělat, ale nechce se mi..:-)))

                                  Stopař - neboj, nevyslechneš, jednou se potkáme...s tou úchylkou na starej bigbít je to pravda, muzikou jsem žil vod mládí, to zas jako jo...a tady občas hezky hrajou, že bych taky něco prastarýho přidal?
                                  http://www.youtube.com/watch?v=g5W4k6vD2WY

                                    Stopař - Profil | Út 23.4.2013 21:29:41

                                    Cudla >> No to asi určitě. :-)

                                      Cudla - Profil | Út 23.4.2013 21:27:52

                                      tak to bys tam zabloudil....

                                        Stopař - Profil | Út 23.4.2013 21:17:57

                                        Cudla >> No jo,už to je pár let co jsem tam byl naposled. :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile