Muškaření

Cudla - Profil | Út 23.4.2013 21:02:14

rakosníček >> v místě Hamerák,pak Ohře 8 A-B a několik rybníčků v horách,někdy si zachytáš někdy vyhoříš spíš to druhý......

    Cudla - Profil | Út 23.4.2013 20:56:45

    Stopař >> Zimák je už minulost zbouranej,novej je za Kamenčákem.

      mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:37:21

      Stopař >> Tam sem právě nebyl a láká mi to . Jinak na Maře by taky nemuselo byt špatně .

        mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:36:01

        Mates PB >> Neber vfecko tak vážně .

          Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:34:50

          mlíčnák >> Z Oravského Podzámku mám švagra.Na Oravě je taky krásně.

            mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:32:10

            Stopař >> Když Slovač tak Oravu či Maru . Důle ať si jede moja sama , to už nedám ...

              Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:30:41

              mlíčnák >> No panečku trajekt a Gabčíkovo.Bejt tebou tak to dám znova.Labská je proti tomu jen takové nevíznamné plivátko.

                mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:27:42

                Stopař >> Sem byl loni a stačilo :-)) Ale zas sem viděl Gabčíkovo s trajektu .

                  Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:27:03

                  medvěd >> Sem někde něco četl o loňském TVV.Tam byl prej tichej až až i s Brunem . :-)

                    Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 20:25:45

                    Já byl s Jehlou na obědě a je úplně normální, nevim co furt máte.

                      mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:24:22

                      medvěd >> Písek kdys psal že skájpli a vůbec se nedostal ke slovu :-))

                        Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:22:24

                        mlíčnák >> O nic nepřijdeš,samej kopec,studenej vítr a plno lufťáků a pražounů.Raději jeď na termály do Maďar s manželkou. :-))

                          medvěd - Profil | Út 23.4.2013 20:22:07

                          mlíčnák >> ale houby.Je to akovej tichej ťunťa.Kam ho postavíš,tam ho najdeš a celou dobu o něm nevíš

                            mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:20:45

                            iwanhoe >> Oponuji - ŽIVEL :-)))

                              mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:19:23

                              Stopař >> Tam bych se chtěl podívat ale moja jistě vymyslí termály na Maďaroch -(((

                                iwanhoe - Profil | Út 23.4.2013 20:19:08

                                mlíčnák >> jehla a člověk ? i prd, je to element .-)

                                  Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:17:30

                                  mlíčnák >> Ale jo věřím.Znám ho tady z MRKu a i z jeho Hamstrů.Jen jsem se s ním ještě nikde osobně nepotkal ač třeba na Labskou to mám kousek.

                                    mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:13:52

                                    Stopař >> Můžu ubezpečit že v pohodě človíček :-))

                                      Stopař - Profil | Út 23.4.2013 20:06:51

                                      mlíčnák >> Netvrdím že to je špatnej člověk.Pár jeho článků sem taky přečetl.Osobně ho zatím neznám,jen nevím jestli to je bohu dík dobře nebo má škoda. :-)))
                                      Si asi něco vyslechnu až to tady přečte. :-)

                                        mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 20:03:54

                                        Stopař >> Ale dobro :-)) Žral sem jeho články před lety . Škoda že s námi nezahajoval :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile