Muškaření

NStopař - Profil | Út 23.4.2013 19:56:49

mlíčnák >> Jehla se přsíra do kde čeho.:-))

    Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 19:54:07

    Stopař >> Sme třé , i Jehla snad :-)

      NStopař - Profil | Út 23.4.2013 19:50:58

      mlíčnák >> Jo,to Já taky.

        Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 19:49:28

        Stopař >> No my to nemohli zažit ale hudbu s té doby mám tuze rád :-) http://www.youtube.com/watch?v=M_yWyBjDEaU

          NStopař - Profil | Út 23.4.2013 19:33:06

          mlíčnák >> Já ti nějak nevím. :-)

            NStopař - Profil | Út 23.4.2013 19:26:49

            mlíčnák >> Čoveče Já to tak nějak střídal.

              Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 19:22:20

              Stopař >> :-)) Já Ti nevím ? :-)) My za mlada blbli u vody :-)

                Nvranka - Profil | Út 23.4.2013 19:22:16

                JVC >> Máš ji v poště.

                  NStopař - Profil | Út 23.4.2013 19:18:33

                  mlíčnák >> Ho nekazím.To je dneska normálka. :-)

                    Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 19:04:12

                    rakosníček >> Od bab a hospod hooodně daleko nebo nepochytáš :-)

                      Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 19:03:20

                      Stopař >> Nekaž ho mládežníka :-))

                        NStopař - Profil | Út 23.4.2013 18:58:10

                        rakosníček >> No za rok to tam musíš už drobet líp znát.Kde je jaká hospoda nebo bar kam zapadnout s nějakou babou a ták. :-))

                          Nrakosníček - Profil | Út 23.4.2013 18:43:02

                          Stopař >> jo tak tady už mají novej stadion.a ja to tu zas tak dobře neznám ja tu sem prvním rokem.

                            NStopař - Profil | Út 23.4.2013 18:40:56

                            rakosníček >> Neboj Comutov znám,jezdil jsem tam kousek od zimního stadionu za jednou slečnou,ale to je už cca dvacet let nazpět.

                              Nrakosníček - Profil | Út 23.4.2013 18:37:24

                              Stopař >> no já tam chodím do školy ale jinak to co si řekl to je pravda ..

                                NStopař - Profil | Út 23.4.2013 18:35:09

                                rakosníček >> Kam Ty se cpeš do Chomutova ze Všejan ? Buď rád za kačák ve Všejanech,v Chomutově to je samej hnědočech tam nejezdi.

                                  Nrakosníček - Profil | Út 23.4.2013 18:08:54

                                  Čau chtěl sem se zeptat jste tady je někdo z chomutova.pokud ano tak bych se chtěl zeptat jak to tam je s pstruhuhovejma revírama. Popřípadě i mymopstruhovejma dík kdyštak sprarvi prosím dík

                                    Nmlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 18:02:06

                                    LSD >> V devadesátém sedmém sme vám mohli poslat vody :-)) http://www.youtube.com/watch?v=0lH8CswrB6k

                                      NLSD - Profil | Út 23.4.2013 17:58:01

                                      mlíčnák >>
                                      doteď jsem makal na zahradě. Dal jsem do provozu komplet celý zavlažovací systém, co jsem sliboval odpůrkyni už dřívějšího data
                                      já su tak ščasné
                                      :-)))

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile