Muškaření

mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 17:40:20

kunnan >> Klidně i dva dny na přikalení potůčků bych uvítal :-) Tak ale nemusí .

    kunnan - Profil | Út 23.4.2013 17:39:06

    mlíčnák >> jo vypadáto to tu že večer něco spadne

      mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 17:37:55

      kunnan >> Porodní bolesti :-)) Už u vás prší ? Tady se to jen honí , třebas večer sprchne . Mohlo by .

        kunnan - Profil | Út 23.4.2013 17:28:55

        Tukan >> co tady vzdycháš ? :-)

          mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 17:19:46

          Tukan >> Někeří dovazujou ztráty ze zahájené , ostatní mrskají vodu :-))

            Tukan - Profil | Út 23.4.2013 17:14:55

            A je to tady, je po 16 a nikde nikdo...... ach jo.

              mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 16:03:37

              Drozďák >> OK v pohodě :-)

                Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 14:13:06

                Tukan >> Nevychovaný ryby, víc Ti k tomu neřeknu.

                  Tukan - Profil | Út 23.4.2013 14:11:13

                  Mates PB >> čoveče vzpoměl jsem si na Tebe v sobotu, když sbiraly aja chvilku tapal co..... uvědomil jsem si že chcou třeba nymfu..... nechtěli.... chtěli rezavýho chrostíka.... tak jsem jim dal suchou pošvatku a žrali jak diví, až mi návazec trhali

                    Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 13:36:02

                    Scanix >> Jasně, žádný sraní, já jim dám sběr až jim bude kožich malej..

                      Scanix - Profil | Út 23.4.2013 13:33:39

                      Mates PB >> neni nic lepsiho, nez prinutit sbirajici rybu se potopit a sebrat vetsi sousto :) Btw. neni nic horsiho, nez lovit sbirajici rybu, nemit potrebny vzor a techniku a mit oci pro plac :'(

                        Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 13:29:10

                        kunnan >> U nás byl včera taky usilovný sběr, ale utloukli jsme to nymfou a woblerem.

                          kunnan - Profil | Út 23.4.2013 13:27:58

                          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 23.4.2013 13:27:23 >> ty taky :-)

                            Řízek 5,21 - Profil | Út 23.4.2013 13:27:23

                            Mates PB >> třikrát zmar!:-)

                              kunnan - Profil | Út 23.4.2013 13:26:19

                              Mates PB >> neser :-)

                                kunnan - Profil | Út 23.4.2013 13:24:20

                                jehla >> Sběr začal 17.4 v 11.00 píšu já :-))

                                  Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 13:01:19

                                  Sběru zmar!

                                    jehla - Profil | Út 23.4.2013 12:55:12

                                    Tukan >> hele, nerovokuj, jo! Sběr začíná až ve čtvrtek kolem desátý...psali to na MRKu....:-)))

                                      Tukan - Profil | Út 23.4.2013 12:49:36

                                      Mates PB >> Takovyho jeste nee.
                                      Jen dva maly cca 40cm loni. Loni byl ale slabej tah. V nedeli rano jdu poprve tento rok..... v sobotu jsem si ale luxusne zachytal na kridove rece na jihu..... potocaci na sucho sli jak z ucebnice od staryho Hardyho.....

                                        Drozďák - Profil | Út 23.4.2013 9:21:25

                                        mlíčnák >> Můj? Nikoliv.
                                        Btw. komentuju tu Řízkovu hlášku a přidávám svůj postřeh. Klidně můžeš zase vydechnout, kdybych chtěl adresovat nějakou poznámku přímo tobě, tak to bez problému udělám, věř mi.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile