Muškaření

jehla - Profil | Út 23.4.2013 9:16:20

mildas - Quinn >> welbin nám zatím ty vídea jen slibuje, tož musíme vzít zavděk Zelenoakropaulem...ale až to přijde..:-))))

    Mates PB - Profil | Út 23.4.2013 8:44:10

    Tukan >> Tak co? Už si něco chytil?

      Tukan - Profil | Út 23.4.2013 8:40:45

      paulgreenacre >> krasnej jarní losos.

        mildas - Quinn - Profil | Út 23.4.2013 8:20:40

        paulgreenacre >> ze ses taky stavil, čeče.

          paulgreenacre - Profil | Út 23.4.2013 7:47:59

          http://www.youtube.com/watch?v=NcasLLK9wRw
          Out on The Hampshire Avon yesterday and made contact with a bright hen fish. Here's the video - its packed with wildlife in the Avon Valley, including a barn owl, goldfinches, stonechats, reed buntings, little egret catching an eel and a buzzard pooing from a tree.

          On the way home from an earlier salmon trip I also saw a white hart deer of the new forest with his family.

            mlíčnák - Profil | Út 23.4.2013 0:16:04

            Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 23:54:32 >> to nevím bo sem jen brčkařil .

              Řízek 5,21 - Profil | Po 22.4.2013 23:54:32

              mlíčnák >> když mě to nebaví sbírat, ale bude to určitě o dalších 400% výtěžnější:-))

                mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 23:49:22

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 23:48:00 >> Tak tam sem kdys jen brčkařil na škeble :-)

                  Řízek 5,21 - Profil | Po 22.4.2013 23:48:00

                  mlíčnák >> to já vláčím velmi rád, na jadranu, furt je to o 400% l výtěžnější než moucha:-))

                    mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 23:26:02

                      mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 23:17:58

                      mimikry >> :-))

                        mimikry - Profil | Po 22.4.2013 23:14:20

                        Rici >> je to míchaný :-)

                          Rici - Profil | Po 22.4.2013 23:12:59

                          mimikry >> taky brali potočáky a lipany? Nebo jsou to sparťani?

                            mimikry - Profil | Po 22.4.2013 23:10:29

                            mlíčnák >> taky mám na zdi pár kořistí

                              mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:29:15

                              kunnan >> Ležel v tůni při cestě do hospody :-) Sem ho průbnůl když sem šel tam a pak naspět . I chemlonové první ohavy sem mu nabízel na mušáku ale jen do teho drcl .

                                mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:25:42

                                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 22:20:15 >> Se neomlůvám . Byl sem vcelku z první sezony nadšený . Teď vláčku vemu jen na tlůště výjimečně . Třešeň to jistí :-) Jako nástražky na sumy .

                                  welbin - Profil | Po 22.4.2013 22:25:18

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 22:20:15 >> škoda,že nemá kly

                                    kunnan - Profil | Po 22.4.2013 22:24:59

                                    mlíčnák >> před patnácti lety by ho tu zmasil každej, každej !!!!! buď v klidu :-)

                                      mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:22:06

                                      kunnan >> Proto sem byl skoro hounochytka :-)

                                        Řízek 5,21 - Profil | Po 22.4.2013 22:20:15

                                        mlíčnák >> dyt v poho, neomlouvej to, ryba krásná, mě pobavila ta podložka:-))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile