Muškaření

kunnan - Profil | Po 22.4.2013 22:19:14

mlíčnák >> díky !! Ty jsi fotil jak japonskej turista :-))

    mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:19:04

    welbin >> Akorát se na to práší :-(

      welbin - Profil | Po 22.4.2013 22:17:01

      mlíčnák >> Houby,krásný artefakt :-)))

        mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:15:54

        Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 22:04:32 >> První slušná ryba co sem si vzal pstruhovku . Na hauzra ne na muchu .

          mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:11:29

          Drozďák >> Jo byl zmasen , vypreparován . Asi před 15 lety . Problém ?

            JVC - Profil | Po 22.4.2013 22:11:21

            Vranka: kde je ta muška ? ;-)
            že by byl problém ?

              Řízek 5,21 - Profil | Po 22.4.2013 22:11:18

              Drozďák >> mates:-))
              ja ja:-)

                Mates PB - Profil | Po 22.4.2013 22:09:47

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 22:04:32 >> to vyznamenání musíme bezpodmínečně obnovit... :-))

                  mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:09:34

                  kunnan >> snad druhý pokus .

                    Drozďák - Profil | Po 22.4.2013 22:08:28

                    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 22.4.2013 22:04:32 >> komplet, Meče i brilianty. Pánč dožít se tady v Masaráji trofejní míry, to chce velkýho fištróna a mimořádnou schopnost přežít v boji.
                    Má ten metál po zásluze.

                      kunnan - Profil | Po 22.4.2013 22:06:54

                      mlíčnák >> pošli čekám :-)

                        mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:05:37

                        Pike >> Krajane za plotem na ... šak víš . Preparoval pan Švub z Traplic . Dělal synovcovy candáta ale ten se mu moc nevydařil .

                          Řízek 5,21 - Profil | Po 22.4.2013 22:04:32

                          mlíčnák >> ta ryba má železný kříž s dubovou ratolestí?.-))

                            Mates PB - Profil | Po 22.4.2013 22:02:18

                            mlíčnák >> má fákt pěknou kravatu...

                              Pike - Profil | Po 22.4.2013 22:02:04

                              mlíčnák >> pěkný špagátek kolem krku.

                                mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 22:00:41

                                welbin >> No já lapl mlíčňáka , a zuby měl pomáli jak štika :-))

                                  Mates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:58:08

                                  mlíčnák >> 59? brněl ti špičák? Neuvěřitelné....

                                    welbin - Profil | Po 22.4.2013 21:54:06

                                    Mates PB >> soudím,že jen v případě jikrnačkjy a s málo zoubky

                                      mlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:53:03

                                      Mates PB >> No chlupy po celém těle určitě :-)) Bohužel jen jednou . 59 za plotem .

                                        Mates PB - Profil | Po 22.4.2013 21:51:31

                                        mlíčnák >> tobě stojí když vidíš potočáka 50+?

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile