Muškaření

vranka - Profil | Ne 21.4.2013 20:29:36

JVC >> Tak se nauč fotit a nemusíš vysvětlovat.

    JVC - Profil | Ne 21.4.2013 20:27:08

    welbin >>
    Neber to doslova . Aby ta muška mohla být Slávista, tak by musela umět fňukat ;-).
    Napsal jsem něco jako Slávista. Ocas bílé marabu. Těličko Spectra od Hands. Tuším 90 něco. Je to bílý ale na světle se leskne tak jak kdyby modra.
    Fotit to nebudu, to raději spáchám sebevraždu. Fotit mušky neumím. Pro mě je to docela pakárna.
    zapomněl jsem oranžovou plastovou korálu cca 2,5 mm

      welbin - Profil | Ne 21.4.2013 19:55:31

      brach >> dřez beru :-)

        brach - Profil | Ne 21.4.2013 19:11:35

        welbin >>
        Zkusil jsem ve wikipedii tvoje slovo:drez
        A wikipedie říká, že ti tam chybí háček, takže nikoliv drez, nýbrž dřez....

          welbin - Profil | Ne 21.4.2013 19:01:47

          mimikry >> je to bloncka - vezmí jinou :-)))

            mad-T - Profil | Ne 21.4.2013 18:58:39

            Vlastec >> Večerníček..:))) Nasadili, po letech se vrátili...Silný přítok...okounci...A jako v Saturninovi..Doopravdy to bylo tak: Mejdřív to objevili zahraniční lesní dělníci, pak se nastěhoval vydrýsek s rodinou...A když už dřevorubci nic nechytili, tak sežrali vydrýsky..:D..Asi tak nějak by to bylo ve skutečnosti...

              Vlastec - Profil | Ne 21.4.2013 18:45:17

              kunnan >> No jistě :-)

                kunnan - Profil | Ne 21.4.2013 18:40:34

                Vlastec >> pěkné příběh se šťastným koncem :-)))

                  welbin - Profil | Ne 21.4.2013 18:06:33

                  JVC >> slavistu v tom popisu nevidím,můžeš to nafotit a poslat,spectra flash bílé - do modré - nemám,ale rád bych se kouknul
                  Možná Slavie změnila drezy,ale chybí mi tam červená

                    mimikry - Profil | Ne 21.4.2013 18:04:40

                    takovej siven někdy dělá strašnou Zagorku.Je potřeba umotat něco podobnýho

                      welbin - Profil | Ne 21.4.2013 18:04:25

                      rarach >> :-))))),moc hezky,nejlépe švestku - nakonec na gril

                        rarach - Profil | Ne 21.4.2013 17:02:38

                        Mi na siveny nejlíp funguje kouř z nějakého ovocného stromu, mouchy neřeším, u sivena je většinou úplně jedno co to je, hlavní je najít kde ležej a netahat to moc rychle, pač sazenky bejvaj líný, u mne černej wooly řeší skoro vše.

                          mildas - Quinn - Profil | Ne 21.4.2013 17:02:38

                          rici2 >> viz welbin. Hacek ale podmotat cerne, az na to tu cervenou. Je to veda, takovej siven.

                            JVC - Profil | Ne 21.4.2013 16:59:52

                            Tak dle mých zkušeností je montana víc na duháky. Na siveny mě funguje něco jako Slávista. Bílý ocas, bílý spekraflash s nádecem do modra a oranžová plastová korálka.

                              welbin - Profil | Ne 21.4.2013 15:43:59

                              rici2 >> přesně jako jehla - siven preferuje černou,vhodná je i kombinace s tmavozelenou fleší - jako tip anebo -jako lura montana,celkem dost jsem jich pochytal i na mušku napodobující pulce-taky černou,ale vzhledem k dlouhé zimě bych ji použil tak za 3 týdny

                                rici2 - Profil | Ne 21.4.2013 12:24:07

                                jehla >> dik za radu, vyzkousim, uvidime :)

                                  jehla - Profil | Ne 21.4.2013 11:35:45

                                  rici2 >> zkus něco černýho nebo s hodně černejma prvkama...teda na opravdu siveny, na vysazence je to asi fuk...

                                    rici2 - Profil | Ne 21.4.2013 11:28:27

                                    Zdravim vsechny muskare a prosim o zaroven o radu, jakou zvolit musku na siveny? Mate nekdo nejakou oblibenou? Pouzivam blesivce, epoxidovy pakomary, nekdy broucky ve sloupci, nemam zatim ale ,,tutovku,, , kterou bych mohl nasadit kdykoliv, jak to mate vy? Dik za kazdou odpoved a vsem krasny dny u vody.

                                      xycht - Profil | Ne 21.4.2013 10:29:46

                                      mimikry >> Stejně postoupíte :-) A my budeme jezdit do Vlašimi, Sokolova a tak :-)) Museli by jedině vyhrát na Slovácku a pak doma bodovat naplno.

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile