Muškaření

mimikry - Profil | Ne 21.4.2013 10:20:24

xycht >> Karel žije Budějky žijou,tak to je a nebude jinak.To víš,Pelta neni Jarda :-) Včera jsme hráli ve Vlašimi.Strašná zima, 0:0 hra na jednu bránu,k vítězství nám chyběl Karel.

    chrostik3 - Profil | Ne 21.4.2013 9:33:41

    Michal >> uváže za strom,ne :-))) Za pružnej strom tedy,to dá rozum :-)))

      Michal - Profil | Ne 21.4.2013 9:29:47

      Bono 27,15 >> co když nemá toho druhýho na druhej konec ? :-)

        Rashid 28.93 - Profil | Ne 21.4.2013 6:50:43

        Premek Prkennapodlaha by z Vas mel radost...

          Bono 27,15 - Profil | Ne 21.4.2013 3:40:52

          Baronek >> chyt ji na jednom konci a nekdo na druhem a tahejte. Parkrat takhle zapruzte a bude v poho.

            mildas - Quinn - Profil | Ne 21.4.2013 0:20:23

            jehla >> já to dělám na tom přes Želivku.

              jehla - Profil | Ne 21.4.2013 0:13:26

              mildas - Quinn >> nemyslíš takovej ten most nad dálnicí!? :-)))

                u.x.a. - Profil | So 20.4.2013 23:42:24

                Baronek >> co je to za značku?

                  mildas - Quinn - Profil | So 20.4.2013 23:38:46

                  Baronek >> na konec lajny malý závaží (já používám šroub s matičkou), spustit z vysokého mostu a nechat žít deset minut vlastním životem.

                    sfox - Profil | So 20.4.2013 23:05:21

                    Baronek >> Chlapi radí dobře,ale nejlépe uděláš když koupíš novou .)))

                      Michal - Profil | So 20.4.2013 22:44:04

                      Baronek >> vezmi měkkou mokrou hadru a šňůru v ní protahuj, ale musíš stiskem hardy lehce bránit protahování a při protahování ji tak napínat, někdy to pomůže

                        JAF - Profil | So 20.4.2013 22:32:08

                        Baronek >> vlez do vody, lajnu pusť po proudu a chvilku ji tam nech, krapet to pomůže.

                          TOKR - Profil | So 20.4.2013 22:07:59

                          u.x.a. >> já jsem tuhle kombinaci kupoval tátovi od daiwy, vyšly na 2700 .. bral jsem to z kaprarskyspecialky, jelikož daiwu dováží, a pokud si počkáš, prodají ti to za katalogovou cenu ... prostě ti to dovezou se zbožím ..

                            jepice - Profil | So 20.4.2013 22:02:30

                            u.x.a. >> no právě... Nebo do filcu navrtat hřeby.

                              u.x.a. - Profil | So 20.4.2013 21:59:42

                              jepice >> nejlépe kombinace obojího ale ta cena:-()

                                jepice - Profil | So 20.4.2013 21:59:01

                                mdx >> jen přemýšlím, jestli radši filcovou podrážku nebo s hřeby.

                                  mdx - Profil | So 20.4.2013 21:57:38

                                  jepice >> Tak to je pak super :-)

                                    jepice - Profil | So 20.4.2013 21:53:28

                                    mdx >> právě že mám 41, takže tebou doporučená stránka je značka ideál.

                                      mdx - Profil | So 20.4.2013 21:51:10

                                      jepice >> Jestli máš malou nohu, tak na Garrym jsou brodící boty za dobrý ceny.

                                        Baronek - Profil | So 20.4.2013 21:51:00

                                        Zdar chlapi.Prosím Vás o menší radu.Když vymotám muškařskou šňůru z navijáku při hodu tak se mi šíleně kroutí.Jak docílím jejího narovnání.2 roky jsem měl pauzu a tu šňůru jsem blbec nechal na navijáku.Díky moc za radu.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile