Muškaření

jepice - Profil | So 20.4.2013 21:40:33

mdx >> ha, děkuji :)

    jepice - Profil | So 20.4.2013 21:22:05

    Přátelé, mohl bych Vás poprosit o nějaký typ na britské stránky s brodícími botami a dejcháčema? Děkuji

      xycht - Profil | So 20.4.2013 19:21:42

      mimikry >> Pavle, viděl jsi jak jsme smetli Jablonec? Říkám ti Karel ještě neřek poslední slovo :-))

        AntonM - Profil | So 20.4.2013 15:13:39

        mimikry , u.x.a. ......


        :-)))))))))))))))))

          u.x.a. - Profil | So 20.4.2013 10:12:39

          paulgreenacre >> thank ju veri mač fyshrmen gentleman..

            mimikry - Profil | So 20.4.2013 9:17:55

            paulgreenacre >> haudujudů,jo a ještě senkjů abych nezapomněl

              paulgreenacre - Profil | So 20.4.2013 8:59:11

              http://youtu.be/9gYRCZE_V0M
              Spring Salmon are running the Hampshire Avon. As the river begins to fine up Paul spots a fish and presents a willie gunn fly to the rise. He fishes through several salmon pools in the middle reaches of the Avon Valley including the classic Ibsley and Tizzaed pools. He spots a barn owl hunting in the meadows and hears the song of the reed bunting and warbler

                Stopař - Profil | So 20.4.2013 8:14:31

                kuba 1051 >> Sněhu tu máme ještě celkem dost a celkem rychle to taje a všechny říčky jsou celkem rozvodněný.

                  Bono 27,15 - Profil | So 20.4.2013 0:43:49

                  kuba 1051 >> najdi si na netu prutoky

                    kuba 1051 - Profil | Pá 19.4.2013 19:30:46

                    nazdar všichni.nevíte jak to vypadá v Krkonoších s vodou.chtěl bych na Úpu,Ličnou nebo Labe u Vrchlabí a bojim se aby to ještě nebylo rozvodněný

                      Drozďák - Profil | Pá 19.4.2013 15:00:20

                      george87 >> někdo potřebuje k nastavení penisu pumpu, jinýmu stačí klik na youtube, nebo na líbí, nebo fotka a tak všelijak podobně.
                      Různejch Paulů tu naseru za hodinu kýbl, v trochu větším kvaltu dva.

                        george87 - Profil | Pá 19.4.2013 14:54:14

                        brach >> česky by to fakt nešlo. Dotyčný totiž svojim videami spamuje množstvo rybárskych fór za učelom toho aby mal čo majviac kliknutí na Youtube. Všeobecne serie ľudí vo viacerých krajinách. Akurát Maťák ešte nie je dosť dobrý na to aby rozoznal self-promoting spam a udelil banán keď je to potreba.

                          vanuz - Profil | Pá 19.4.2013 14:36:33

                          brach >> ale no tak, mrch je medzinarodny.

                            brach - Profil | Pá 19.4.2013 14:30:14

                            paulgreenacre >>
                            Asi nám chceš něco sdělit.
                            Česky by to nešlo?

                              paulgreenacre - Profil | Pá 19.4.2013 11:11:03

                              http://youtu.be/iomBuyYzQQQ
                              Paul is out on the beautiful Avon valley fishing for Atlantic Salmon. He is greeted at Ibsley bridge by a lovely chestnut coloured barn owl. After seeing a salmon "head and tailing" through Ibsley Pool he presents a willie gunn tube fly to the rise.

                                šmudla007 - Profil | Pá 19.4.2013 11:06:04

                                Scanix >> Tohle navrhuje MrKos :) povolenka na rybaření pro šlechtu. My platíme za pstruhovku 1600cca.. a vzhledem k možnostem rybaření bych ji nechtěl ani zadarmo(zadarmo nebo za polovinu teda možná jo). ProfiRS když za sezonu chytne tři vydry a dvě volavky tak si na sebe vydělá. Peníze investované do ProfiRS přesměrované do násad= bude víc ryb ve vodě než té vody. Takže proč radši častějc a víc nenasadit? .. ProfiRS se na pekáč dává špatně. Peníze utracený stejný a ve výsledku ve vodě dvakrát víc ryb.

                                Myšlenka dobrá že by měly být části revíru(čtvrtina třetina úsekově, přítoky chráněný se zákazem rybolovu) ..to má něco do sebe. Ovšem samovýtěr + dosazovat plůdek vyklubaný v líhni .. a nějaká ta regulace predátorů.

                                  Scanix - Profil | Čt 18.4.2013 22:40:46

                                  mad-T >> tak jasne, ze to neni tak simple, ale vse neco stoji, treba i profi RS, ne ta banda strejcu, ti lepsi prominou, kteri jsou nejstasjnejsi, ze maji povolenku zadara a mohou masit u zdroje...urcite nejsou vsichni takovi, ale znam dost podobnych pripadu, co jsou horsi jak 1000ci hlave hejnou cernych ptaku a tlupa vydrysku k tomu ;)

                                    medvěd - Profil | Čt 18.4.2013 22:37:43

                                    Vanous >> pak nechápu na co se ptáš

                                      Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile