Muškaření

Nmad-T - Profil | Čt 18.4.2013 21:55:58

Scanix >> Ale , ale..Z ceny povolenky na zarybnění jde zlomek..svazový aparát se musí živit..:(( Třeba zájezdem do Mongolska aby pochytili jak to dělat...I územní hospodaření je kravina...pošleš peníz za povolenky, oni se rozmyslí a přidělí na zarybnění obolus...MO samostaně hospodařící nůže trochu zkvalitnit hospodaření...Teda pokud stačí likvidovat černé svině a..vydrýska..(vím, je chráněn) ;),,Jj, vše je to rébus...:((

    NMates PB - Profil | Čt 18.4.2013 21:08:47

    Yanek >> No a co?

      Njehla - Profil | Čt 18.4.2013 21:07:43

      Mikšík- jen jednou >> když je pošleš, neurazí, když se sekneš vo nulu nebo dvě, dočkáš se i poděkování..:-))

        NScanix - Profil | Čt 18.4.2013 21:05:00

        Mikšík- jen jednou >> nekde je to cena denni povolenky, ona trzni cena ryb, ktere se za takovyto drobny peniz od vody odnasi je nekde uplne jinde a k tomu by proste melo byt prihlednuto. Lovit ryby ma byt vysada a ne levny zdroj masa. Kazdy by si mel uvedomit, ze prave ryby v reviru a jejich samovyter je opravdu velke bohatstvi a tomu by mela odpovidat i cena rocni povolenky s moznosti od vody ty ryby odnest a nebo je lovem otravovat. Pridal bych klidne nulu a nebo proste omezil lovce na nepomerne mensi lovny prostor odpovidajici cene.

          NYanek - Profil | Čt 18.4.2013 21:03:26

          Mates PB >> Nezapomeň, že JM je chudý zemědělský kraj.

            NMates PB - Profil | Čt 18.4.2013 21:00:45

            Mikšík- jen jednou >> no je to kurevsky málo.

              NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 18.4.2013 20:56:02

              Je 1000 korun málo nebo moc?

                NVanous - Profil | Čt 18.4.2013 20:27:33

                medvěd >> jojo, jsem členem MRS

                  NMates PB - Profil | Čt 18.4.2013 19:49:33

                  hraji >> 1000korun? Na rok?




                  No ty vole :-)))

                    Nboyscout - Profil | Čt 18.4.2013 18:00:41

                    medvěd >> ale futrují to tam pod tlakem, takže se ten pojem celkem hodí :-)

                      Nmedvěd - Profil | Čt 18.4.2013 17:45:54

                      Drozďák >> kapraři vnadí boilím,peletami a partiklem.Futro ne

                        NDrozďák - Profil | Čt 18.4.2013 17:32:20

                        Baron 007 MC >> jo, stačilo by ti dokoupit futro a kapřáky, zbytek už máš.

                          Nwelbin - Profil | Čt 18.4.2013 16:57:05

                          Baron 007 MC >> To v prostředku je ostřelovačka na konkurenci? -že by až takhle daleko

                            Nu.x.a. - Profil | Čt 18.4.2013 16:51:02

                            Baron 007 MC >> to radši umřu než k tej sebrance!

                              NBaron 007 MC - Profil | Čt 18.4.2013 16:27:58

                              Ze bych se pridal k lesenarum?

                                Nhraji - Profil | Čt 18.4.2013 15:12:42

                                mildas - Quinn >> kdepak, sadíme řepu, z té je aspoň cukr. Kde jsi slyšel, že je cena povolenky úměrná vysazování ryb? ;-)

                                  NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 18.4.2013 15:03:27

                                  mildas - Quinn >> Nene. to je příspěvek na beton

                                  Až se vybere dost, tak celá Jihlava poteče trubkou

                                  Jeden známej tím už chvilku vyhrožuje :)

                                    NjindraŠ - Profil | Čt 18.4.2013 15:02:37

                                    Mates PB >> Řekl bych,že si jich nakoupil ještě málo:-))

                                      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 18.4.2013 14:43:54

                                      hraji >> nenazranci ! Sadite alespon za ty prachy ?

                                        NRashid 28.93 - Profil | Čt 18.4.2013 14:41:56

                                        Mates PB >> ja jsem neztratil a nezlomil ani jeden. Ale rozslapl jsem tatovymu kamaradovi kosik, u Otavy. Telesny tresty tehdy nepadli, ale byl jsem donucen tomu tatovymu kamosovi vymenit ten rozslapnutej kosik za svuj. Tata mi pak tu proslapnutou diru zalepil kozenym flastrem, dlouha leta jsem ho pak jeste nosil... :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile