Muškaření

hraji - Profil | Čt 18.4.2013 14:35:37

Vanous >> pstruhovou povolenku, stejně jako mimopstruhovou, si můžeš zakoupit u své domovské místní organizace, roční stojí 1000 korun.

    medvěd - Profil | Čt 18.4.2013 14:34:03

    Vanous >> jsi členem MRS?

      Vanous - Profil | Čt 18.4.2013 14:25:17

      Zdar, ctěl bych se zeptat, kde se dá sehnat P povolenka na "jihomoravská" (nebo jak to tady chodí)..přemýšlím že bych začal muškařit, tak potřebuju nějaké info..kolik stojí povolenka, kde ji sehnat atd...díky ;)

        Řízek 5,21 - Profil | Čt 18.4.2013 14:23:25

        Vlastec >> koukám, že mladej to vzal to z gruntu, nejdřív jeden díl, ted rovnou celej prut. Jestli on tím nechce něco naznačit, že ho ty ryby jako třeba......:-))

        btw-na ztracený pruty se sage záruka asi nevztahuje, kdybys ho měl aspon kousek, tak by s tím něco dělat šlo:-)))

          Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 18.4.2013 13:39:12

          Stanďour >> kulový... Vlastec by měl založit otázku a obrnit se nekonečnou trpělivostí: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=631106

            Pike - Profil | Čt 18.4.2013 13:26:32

            Mates PB >> to já taky nesl prut špičkou dopředu a to rovnou do hospody. A protože Brano zavírá samo, pohlavek mi nikdo dávat nemusel. SLTčko to odneslo nepěkně.
            V principu za to mohli kolegové, protože nechtěli jíst na zahrádce.

              jelen10 - Profil | Čt 18.4.2013 13:17:35

              Mates PB >> A poučilo tě to? Jak ho nosíš teď? Jako kluk jsem taky jeden prut u vody zapomněl. Ryby žádný, tak jsem ho opřel o strom a šel hledat trilobity na skálu nad řekou. Pohlavek jsem nedostal, ale novej prut bohužel taky ne.

                Pstruh27 - Profil | Čt 18.4.2013 13:09:35

                Stanďour >> Tak s najväčšou pravdepodobnosťou áno, alebo ho aj môže zobrať hľadať majiteľa ale o mrku nevie a jednoducho sa nenájdu.
                Ja som takto prišiel ku psovi - tiež nevyzeral, že by ho niekto vyhodil - bol čistý, ostrihané drápy, nebál sa, ovládal povely - dávali sme inzeráty do novín, ale majiteľa sme nenašli a tak sme si ho nechali a je super :-)
                Máme ho už 7 rokov.

                  Mates PB - Profil | Čt 18.4.2013 13:08:43

                  Mě by zajímalo kolik jich malej Vlastec nakoupil.....

                  Já jsem jednou nakoupil od táty 5 pohlavků jen za to, že jsem nesl prut špičkou dopředu...

                    Stanďour - Profil | Čt 18.4.2013 13:04:06

                    Pstruh27 >> Obávám se, že prut je nenávratně v pytli. Slušnej člověk by ho tam buď nechal, anebo by ho odnes do hospody v kempu, aby si ho majitel mohl vyzvednout. Je to smutný, ale vidím to bledě.

                      Pstruh27 - Profil | Čt 18.4.2013 12:23:31

                      Vlastec >> Chudák - no stať sa môže. Držím palce, poctiví ľudia ešte nevymreli tak snáď taký našiel aj ten prút.

                        G.Lubin - Profil | Čt 18.4.2013 9:59:14

                        Vlastec >> Pokud se vám prut vrátí, písněte to sem, začnu pak věřit na zázraky. Dnes u Templáku asi zahájím sezonu, tak jsem zvědav zda tam kloudná ryba plave.
                        Rovněž držím pěsti, ať se poštěstí.

                          rarach - Profil | Čt 18.4.2013 9:35:16

                          Vlastec >> Držím palce.

                            Drozďák - Profil | Čt 18.4.2013 9:22:24

                            Vlastec >> no, to je taky úžasný. Já jsem měl předloni štěstí. Snad ho budete mít s mladým taky. Držím palce.

                              wop - Profil | Čt 18.4.2013 1:43:15

                              welbin >> tak ješťe že jsem se toho na ŘŘ neúčastnil :-) dneska jsem potkal na potoce na severu týpka co se pochlubil fotkou potočáka 50+ na meppsku v Žatci u přechodu. Tak ho poslouchám a nymfuju jízek na potoce "rajnohou" a lup - siven 40+ {pouštím, neměřím) :-DD
                              Dám si cigárko a jedu spokojen dom....

                                Vlastec - Profil | St 17.4.2013 23:40:51

                                Dobrý den .
                                Dne 16.4 se synovi podařilo zapomenout na revíru Jihlava 5B u tábora pod Templštýnem prut sage zxl 386 vínové barvy . Byl osazen reelem orvis batenkill LA I . Nechal ho opřený o závoru u táboru . Poctivého nálezce odměna nemine .
                                Děkuji moc Vlasta 777 152 134

                                  sfox - Profil | St 17.4.2013 23:14:14

                                  u.x.a. >> no vždyt říkám jen pár ,ale 3-4 mm se bude krásně vázat .))))

                                    u.x.a. - Profil | St 17.4.2013 23:10:12

                                    sfox >> moc nepřidal max 7mm:-))

                                      sfox - Profil | St 17.4.2013 23:00:53

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 17.4.2013 22:50:26 >> no řekl bych žes pár milimetrů přdal .)))) no jo rybář .)))

                                        Řízek 5,21 - Profil | St 17.4.2013 22:50:26

                                        u.x.a. >> možná kapku přeháním:-))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile