Muškaření

u.x.a. - Profil | St 17.4.2013 22:45:34

Řízek 5,125 >> ne,tolik? to už stojí o muškařskou napodobeninu!

    Řízek 5,21 - Profil | St 17.4.2013 22:45:06

    láteník >> není zač, uff, tak to fakt klaplo na poslední chvíli:-))

      láteník - Profil | St 17.4.2013 22:43:07

      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 17.4.2013 22:04:52 >> jinak dík za ten díl, dorazil v pondělí ve 13 30 a v 14 00 odjezd na zahájení to byly nervy...jinak vše v pořádku.ještě jednou dík.

        Řízek 5,21 - Profil | St 17.4.2013 22:42:33

        u.x.a. >> :-))
        dafnia magna má možná k centáku:-¨)

          u.x.a. - Profil | St 17.4.2013 22:38:39

          Řízek 5,125 >> duhák má katolické chutě ,čeho je ve vodě nebo nad vodou nejvíc tak to žere,duhák když bude mít metr bude klidně žrát plankton je to taková malá verliba..

            Řízek 5,21 - Profil | St 17.4.2013 22:04:52

            Dodlinka >> no uvidíš, cykly planktonu sou nevysvětlitelná věc:.)
            jinak až víc vyrostou, tak ho tolik žrát nebudou, bude na něj malej, kromě největších perlooček.

              Tukan - Profil | St 17.4.2013 21:49:25

              mildas - Quinn >> No vidiš.... to je krasny..... ja chodim nejradši sám... ještě radši s kunnanem..... to jsou potom lovy.

                Tukan - Profil | St 17.4.2013 21:48:15

                kunnan >> OK už se těšim dej tomu vše.. ja jedu zas v sobotu, tentokrát křídovka n jihu. Uvažoval jsem i o Testu, ale ma ho trochu z ruky..... Jdu vazat..... rozence...

                  Scanix - Profil | St 17.4.2013 21:40:10

                  mildas - Quinn >> tak to je podle me prave to hlavni, byt u vody rad a umet vypnout, takovy maly unik z toho frmolu, jsem rad, ze to mas snad podobne, vynechme detaily a realizaci, ale princip.

                    kunnan - Profil | St 17.4.2013 21:38:38

                    Tukan >> vydrž zítra se rozepíšu jsem strašně utahanej :-)

                      mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 21:37:19

                      Tukan >> jo, pozdravil. Mám takovej minirituálek taky. Spratek nebyl, nepekl jsem. Bylo krásně. Ptáci řvou jako v červenci, líhly se jepice a byl tam klid. Jediná doba, kdy nemyslím vůbec na nic, je, když chytám ryby. Já jsem u vody rád.

                        Tukan - Profil | St 17.4.2013 21:34:11

                        mildas - Quinn >> no.... super.....9 duhaku je krasny vysledek... co spratek? byl s tebou? pekli jste duhaka..... co jsi prožíval když jsi bral prut do ruky.......pozdravil jsi vodu? Já pokažde když jdu lovit, tak vejdu , pohladim hladinu a řeknu : Ahoj vodo..... rozepiš se......

                          mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 21:33:25

                          Pepos.007 >> neřeším to. Loni ale dopsal písanku.

                            Pepos.007 - Profil | St 17.4.2013 21:31:46

                            mildas - Quinn >> na druhou stranu mi přijde obdivuhodný, že se ve druhé třídě dokáže zaregistrovat na webu...

                              mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 21:31:08

                              Tukan >> tak jsem byl zahájit. V podstatě jen kvůli Tobě. Lidi už moc nebyli, chytil jsem 9 (?) duháků a šel domů. Fotky jsem neudělal.

                              Stačí takhle ?

                                mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 21:29:51

                                kunnan >> je ve druhý třídě. Druhý !

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | St 17.4.2013 21:21:44

                                  Tukan >> kde jsi se flákal? Musel jsem ochutnávat ohnivou vodu od tebe, hodně dobrá byla :-)

                                    Tukan - Profil | St 17.4.2013 20:55:49

                                    kunnan >> No ahoj,.......tak co? Ja čekam na report jak šilenej

                                      kunnan - Profil | St 17.4.2013 20:24:37

                                      Fanu >> Nejdřív zaber v češtině.

                                        Yanek - Profil | St 17.4.2013 20:24:33

                                        Fanu >> Františku, na Bílý potok běž až budeš mít pstruhovou povolenku.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile