Muškaření

Dodlinka - Profil | St 17.4.2013 20:24:20

Fanu >> Nějak nerozumím jazyku tvého kmene náčelníku.
Edit: Teď jsem si všiml kolik je ti let. Takže sorry. Ale stejně ti nerozumím.

    Dodlinka - Profil | St 17.4.2013 20:23:22

    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 17.4.2013 19:49:33 >> U Stříbra. To máš trochu z ruky. Já doufám že to bude recyklovat. Nemusí ho být takové množství ale aby tam pořád něco bylo. Teď jsou ti pstruzi tak nacpaní, že ani nechtějí granule. Teď mají tak do 15cm. Jestli to vydrží, tak s tím množstvím planktonu budou mít k podzimu 30.

      Pike - Profil | St 17.4.2013 20:22:15

      mildas - Quinn >> aha, těd mi to došlo s tím streamrem včera. Ta štika je opravdu solidní

        Fanu - Profil | St 17.4.2013 20:21:09

        Dobrý den dá se chytit na bylím potoku sou psruzi igdyš ne mám psruhovou tak
        se ptám dopředu možná bu míd psruhovou děkju moc

          rarach - Profil | St 17.4.2013 19:49:45

          mildas - Quinn >> Ne, sice byla na streamer, já myslel že je to velmi slušnej bolen, pač ti tam pravidelně vyjíždějí, viděl sem jenom velikej záblesk v díře.

            Řízek 5,21 - Profil | St 17.4.2013 19:49:33

            Dodlinka >> kde to máš? přijel bych si něco nachytat:-) a to jako vážně, bych se moh zásobit na rok dopředu:-)
            edit-jinak plankton cykluje a jeho stav ted nemusí být za pár dní vůbec aktuální, a to třeba i po zbytek roku.
            ted se namnožila zimní populace, která ale brzo vychcípe.

              mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 19:29:28

              rarach >> to nebylo cílený chytání štik ?

                rarach - Profil | St 17.4.2013 19:23:12

                mildas - Quinn >> Skorohaluz..jako viděl sem zavalení větší ryby, ale tohle sem nečekal ani náhodou a kopec štěstí + fatální chyba tý ryby.

                  mildas - Quinn - Profil | St 17.4.2013 19:18:04

                  rarach >> ta stika je super.

                    rarach - Profil | St 17.4.2013 19:16:13

                    Ufff, tak sem doma, krásně vopálenej a utahanej jak soumar, dneska se nám s Rostíkem moc nedařilo, jenom jedna lososovitá ryba (siven) a pak asi 150 plotic, ale nic nad 40, já sem vyříznul bolena cca 55 cm, SLT je ve stejné ráži jako affinity hodně slabej proutek, mám ho velmi rád, ale u SLT tedy rezerva není. Dělal sem i video, tak snad se mi to podaří do konce tejdne uvést do života, pokud to tedy bude stát za to.

                      klika54 - Profil | St 17.4.2013 19:13:17

                      welbin >> Foto ok

                        welbin - Profil | St 17.4.2013 18:36:38

                        Dodlinka >> Plankton Ti vodu čistí-žere nálevníky a další co dělají zákal,za čas se rovnováha ustálí.

                        P.S. rybník jsem nikdy neměl,ale akvárek 40

                          jiris - Profil | St 17.4.2013 18:20:09

                          mdx >> klidně to i slovit :)

                            mdx - Profil | St 17.4.2013 18:19:33

                            jiris >> Na dafnie? :-))

                              jiris - Profil | St 17.4.2013 18:18:35

                              Dodlinka >> kdy máme přijet? :-)

                                u.x.a. - Profil | St 17.4.2013 18:17:24

                                Dodlinka >> plankton jde velmi špatně navázat,pro muškaře je to takovej vazačskej oříšek..

                                  Dodlinka - Profil | St 17.4.2013 18:10:23

                                  Doporučuju každému pořídit si rybník s čistou vodou a pstruhy, okouny, candáty a podobnou žouželí co nereje ve dně a nekalí vodu. Je to neskutečný relax. Teď jsem skoro dvě hodiny prochodil kolem rybníka a koukal na pstruhy jak projíždí vrstvou planktonu jak tuňáci sardinkami a cpou se. Úplné žrací orgie. Jen se mi zdá že tam je toho planktonu nějak moc. To jsou možná stovky dafnií a podobných potvor na litr vody. Je to vrstva která začíná tak 20cm pod hladinou a je jich tolik, že to místama vypadá jako by ta voda byla kalná. Ale ta voda je čistá. V místech kde není toho planktonu tolik je vidět dno minimálně v metru a půl. Když svítí sluníčko tak i hloub.

                                    welbin - Profil | St 17.4.2013 18:09:09

                                    Bosanac >> Je to možné-máš pravdu,koukl jsem na to lupu - asi Maruto,je to dělané před pěti lety.

                                      Piranha - Profil | St 17.4.2013 18:07:28

                                      Ahoj chlapi, prosím vás kdo prodával na bazaru toho Hanáka 4v1.
                                      Díky.

                                        welbin - Profil | St 17.4.2013 17:46:11

                                        Ad Drozďák - díky,těším se na povídání o mouchách a rybkách

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile