Muškaření

Drozďák - Profil | St 17.4.2013 17:39:09

welbin >> vyndal jsem tě z ignorace, zajímala mě ta diškus. Líbí se mi strýmr i fotka, strýmr se mi líbí tak že hodně.

Ten háček vypadá na 100SPBL. Určitě tě nepodvedli. I když zrovna na takhle drobný strýmřík bych tu 2499 i dal možná spíš, než klasiku.

A teď to vracím zpět do původního stavu

    welbin - Profil | St 17.4.2013 17:03:18

    Bosanac >> Pak mi v obchodě podvedli :-))) Jiné,než TMC u klasika a thyma nekupuji

      Drozďák - Profil | St 17.4.2013 16:44:55

      Dodám, že snad jedině se 106TC, ale to byl protihrot a nikoho jsem na ně vázat neviděl, kromě sebe. Do určité míry 2499 tenhle typ nahrazovala

        Drozďák - Profil | St 17.4.2013 16:33:23

        Já tedy nevím, co se řeší, ale splést si TMC2499 s jakýmkoliv jiným háčkem, to už je opravdu kumšt :-)

          G.Lubin - Profil | St 17.4.2013 16:01:14

          welbin >> Díky, rád jsem viděl, věřím, že ve správných rukou a důvěrou v tyhle chlupatice jsou to úderníci jako hrom ;-).

            Bosanac - Profil | St 17.4.2013 16:00:14

            welbin >> To neni ani nahodou TMC 2499 spbl . Ten ma jinaci oblouk a spicku .

              welbin - Profil | St 17.4.2013 14:59:58

              george87 >> Je to SPBL TMC 2499,do peanu to jde ale svěráček ten hrot nesnese,chce to uchytit za oblouček - taky jsme dva posfal,než jsem na to přišel,ale vážu na ně velmi rád,škoda,že mají jen s krátkým raménkem.

                george87 - Profil | St 17.4.2013 14:57:23

                welbin >> v tom tvojom peáne nie je dobre vidno čo je to zač.

                  welbin - Profil | St 17.4.2013 14:54:45

                  george87 >> Jj to SP jsem nedopsal,klekla mi v okamžiku odesílámo Modzila,tak jsem to nemohl zkontrolovat

                    george87 - Profil | St 17.4.2013 14:51:24

                    welbin >> 2499 spbl

                      welbin - Profil | St 17.4.2013 14:48:06

                      G.Lubin >> a něco na moře jako přídavek

                        welbin - Profil | St 17.4.2013 14:39:37

                        Mates PB >> kurník a autorská práva mi neplatí??

                          welbin - Profil | St 17.4.2013 14:38:42

                          george87 >> které znáš lepší :-)),velký oblouk,bezva hrot,nikdy nezklamali,asi jim nevěříš,anebo to s nimi neumíš - dáš-li je do svěráčku začátkem hrotu - něco si posfal

                            Mates PB - Profil | St 17.4.2013 14:33:22

                            welbin >> Vláčkaři-mašinkáří, tomuhle říkají ORO.

                              george87 - Profil | St 17.4.2013 14:33:08

                              welbin >> jeden z najhorších háčikov čo poznám.

                                welbin - Profil | St 17.4.2013 14:24:12

                                G.Lubin >> TMC 2499 BL vázací nit bílá,očka - polycelonový váleček, lihostálým fixem natupovaná zornice, zákápnuto lakem - ne natírat,mázne se to,králičí chlupy barvené - šedá,oranž,bílá,přivázat ocásek,pak za očkama tělíčko - hřbet i bříško,postranní čáru ze spectra flashe,nakonec na hřbítek rozčesaný chemlon-šedý,na spodek oranžový králík s leskem.
                                Fotil jsem to namočené,aby byl znát tvar rybky

                                  Tukan - Profil | St 17.4.2013 12:06:20

                                  Konečne poradny fotky v ML jak se na zahajeni patri. Jen tak dal hosi.

                                    G.Lubin - Profil | St 17.4.2013 10:34:13

                                    welbin >> Budu se těšit, díky!

                                      welbin - Profil | St 17.4.2013 10:11:58

                                      G.Lubin >> po práci fotnu můj originál streamer a pošlu i s popisem

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile