Muškaření

NG.Lubin - Profil | St 17.4.2013 8:47:45

Pike >> no dobře, asi jo, ale stejně v tom vínu neco plave :-)).
To welbin: nic osobního pane, je to jen konečná reakce k včerejší diskuzi. Mouchám a obzvláště pak streamerům zdar!

    NPike - Profil | St 17.4.2013 8:34:11

    G.Lubin >> Dle mne naprosto ano, nezradil přítele a dodržel slib mlčenlivosti.
    mnozí by pod vidinou poplácání na zádech a obdivu podlehli.

      NG.Lubin - Profil | St 17.4.2013 8:26:18

      Pike >> tak co, je to staréé english gentleménish?? :-))
      Podle mě se z toho pěkně vyzul, lidumil přece rozdíly nedělá........... . Jsem zklamaný.......

        NPike - Profil | St 17.4.2013 7:55:27

        welbin >> Díky, rozumím. Bez autorova svolení nelze. To je fér.

          N*Fly* - Profil | St 17.4.2013 7:15:05

          Hhh ... to je tiež dobré .... 3kový prút a 0,19 vlasec ... hhh

            Nwelbin - Profil | St 17.4.2013 6:37:49

            wop >> Tipoval bych to na cca 200,převážně na vláčku - tak 1:3 v neprospěch muškařů,největší ryba 117 cm štika - muškař na 0,19 vlasec a trojkový prut,chytilo se dost duháků,o potočákovi vím o jednom 42,z duháků byly brčisové +40 v nevelkém počtu.

              Nwelbin - Profil | St 17.4.2013 6:33:54

              Pike >> není to moje moucha,resp. streamer,takže nepošlu,kdyby byla moje Tobě na sz ano

                Nwelbin - Profil | St 17.4.2013 6:11:39

                klika54 >> Dneska jdu koupit ty hlavičky,ještě včera jsem si je nechal odložit pro mne - přivezu - snad příští středu by mi to mohlo vyjít,mělo by to být po 15 ks/víc nemá/ 4 a 4,6 mm.

                  Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 23:43:02

                  Tukan >> zera Tě nechávají růst. A sráží zbytečná sebevědomí. Zera, ač debil, jsou kámoš.

                    NTukan - Profil | Út 16.4.2013 23:22:15

                    mildas - Quinn >> No vidiš, spratek bude rád a až budeš v domově duchodcu v erarnim županu močit so bažanta, vzponeme si a třeba ti pošle esemesku....... zitra podej report..ja jsem zahajil jiý v sobotu, bihuzel zero jako obvyle, ale byo tam krasne

                      Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 23:17:14

                      jindraŠ >> super !!!

                        NjindraŠ - Profil | Út 16.4.2013 23:16:39

                        mildas - Quinn >> Pokud mi moje "drahá polovička" nevymyslí něco "moc" důležitýho na zahradě, tak se Ti po 14 hod. ozvu a na chvíli bych dorazil.

                          Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 23:13:39

                          jindraŠ >> jj, nemám na nic jiného čas.

                            NjindraŠ - Profil | Út 16.4.2013 23:04:37

                            mildas - Quinn >> Stvořidla?

                              Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 23:03:26

                              jindraŠ >> já zase nemám JČ a asi ji ani letos nevezmu. Dřív taky nepojedu, ráno jsem na mateřský.

                                NjindraŠ - Profil | Út 16.4.2013 23:00:45

                                mildas - Quinn >> No jo,ale já nemám u Vás hostovačku a CS si koupit nemohu neboť nemáme P vody v CS hospodaření.Navíc bych tam nebyl dřív jak po třetí.Musím do práce.Jinak rád

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 22:57:56

                                  jindraŠ >> Nechceš jít zítra na dvě hodinky se mnou ? Dáme si kafe, pokecáme.............

                                    NjindraŠ - Profil | Út 16.4.2013 22:53:51

                                    No, dnešní zahájení na těch našich říčkách mne celkem mile překvapilo. Docela markantně se zvýšil počet rybářů,kteří si přišli zachytat a užít pěkného dne,než během chvilky odchytat a hurá domů.Dokonce jsem už při kontrole nenarazil konečně na žádné protihroty.No a k tomu i pár chycených ryb.Docela spokojenost.

                                      Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 22:45:17

                                      Tukan >> ještě jsem vyjma setkání s kamarády nezažil zahájení, které by za to prožití stálo. I tak bych ale dnes jel, kdyby to šlo, to zase jo.
                                      Zítra Ti poreferuju, jak to šlo den po zahájení. Dojedu se spratkem tady dvě stanice vláčkem, chytím duháka, upeču ho spratkovi na ohýnku a pojedu zase domů.

                                      Moje sezóna teprve přijde.

                                        NTukan - Profil | Út 16.4.2013 22:40:38

                                        mildas - Quinn >> ale neeeee nechci obyčejne zažitky nudnych životu lidi co to už vzdali........ chci někoho kdo PROŽIL zahájeníííííííí

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile