Muškaření

Nwop - Profil | Út 16.4.2013 22:34:15

dobrá metoda, tak to má ta moje ještě rok než pude z domu :-)
dněska mě nepustila k vodě, dala mi práci :-(
utek jsem až v půl osmý a v osm už byla tma, spad mi jeden potočák takže to začalo bezrybkou...
... a znáte to - jak na zahájení, tak po celý rok :-)

    Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 22:27:31

    wop >> tak staré ženy se u mě doma vyjma babiček nevyskytují.
    Jak mají víc roků jak zubů, měním je.

      Nwop - Profil | Út 16.4.2013 22:17:23

      mildas - Quinn >> :-DDD ještě že jste nekoupal i starou 50+

        NScanix - Profil | Út 16.4.2013 22:06:55

        mildas - Quinn >> :)))

          Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 22:05:26

          Tukan >> tak jo.

          Smontoval jsem zahradní nábytek, komodu a botník. Pak jsem převozil pár kubíků hlíny a zajel s autem do servisu. Vykoupal jsem malou 50+ a teď už jsem na gauči a v hlavě si všechny ty dnešní zážitky přehrávám znovu.

            NTukan - Profil | Út 16.4.2013 22:02:40

            Hergot chlapi, tak jak?? Jak jste dopadli, jaky too bylo, co šlo? Došlo i na suchou? Kdo chytil padesta plus??? Pište..... krucipísek

              Nfreedom 111 - Profil | Út 16.4.2013 21:36:14

              Chlapi co jezdíte na ŘŘ pokud znáte , nebo jste znali osobně a měli jste tu čest s nimi strávit vzácné chvilky u vody , ale i při jiných příležitostech s nestory této vody jako třeba M.Smila , V.Peška , J.Kumana ( in memoriam ) , M.Šidáka , vzpomenete si alespoň někdy na ně ? Co pro Vás osobní setkání s nimi znamenalo a co ve Vás zanechalo ?

                Nwop - Profil | Út 16.4.2013 21:21:37

                A kolik bylo letos na ŘŘ lidí ? a vytáh někdo něco mimo filetů ? je po zahájení a tady nejsou vůbec žádný informace :-( asi všichni ještě kalí....

                  Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 21:03:01

                  Pike >> koukám, že rarach toho strýmra viděl...........

                    NG.Lubin - Profil | Út 16.4.2013 20:49:57

                    mildas - Quinn >> tak sorry, už budu mlčet, jen mě ty zaručeně účinné vzory vždy vydráždí k nějaké aktivitě :-)

                      NG.Lubin - Profil | Út 16.4.2013 20:48:11

                      Pike >> noo, to gentlemanství se pozná, až zda vypustí do světa makrozáběr onoho zázračného přírodního oflashovaného strýmříka.
                      Každý se rád přiučí, a když by ho dotyčný informací chtivý fly boy znal, tak se alespoň pokochá.......

                        Nmildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 20:39:11

                        G.Lubin >> neser a neplaš ho. Dneska chodil vodou strýmrů král a my, obyčejní smrtelníci, máme šanci ho zahlídnout. Je to na spadnutí.

                          NPike - Profil | Út 16.4.2013 20:38:55

                          G.Lubin >> určitě ne, Welbin jistě ví, že na pstruhovky s trojháky ne. V jedné otázce psal, že se velmi spŕvně snažil navrhnout omezení zátěže u mušek bagru, takže okovaná třpytka u něj nehrozí. Nerad bych se spletl. Trochu mí připomíná anglické muškǎrské gentlemany, kteří též rádi poradí , když ví a mají zkušenosti.

                            NMates PB - Profil | Út 16.4.2013 20:37:25

                            Pike >> Užil jsem repliku z Mazaného Filipa, to nejsou nehezká slůvka.


                            Kdybych napsal "Vykuř si prdel gumovým zvonem".........jo to by byla jiná.....

                              Nmrkef - Profil | Út 16.4.2013 20:37:09

                              Mates PB >>
                              .. hmmm ...

                                NG.Lubin - Profil | Út 16.4.2013 20:35:39

                                Pike >> tak hlavně, ať nás Pan otec nepošle na mouku (mepsku) dvounulku :-))

                                  NPike - Profil | Út 16.4.2013 20:33:23

                                  Mates PB >> pročpak tak nehezká slůvka v tento svátěcní den?

                                    NMates PB - Profil | Út 16.4.2013 20:29:09

                                    mrkef >> Roztrhni si kušnu hákem.

                                      Nmrkef - Profil | Út 16.4.2013 20:22:45

                                      ano ano ... prosím ... Vaše Welbinosti ... :o))

                                        NPike - Profil | Út 16.4.2013 20:20:56

                                        mrkef >> jako když Welbina všichni pěkně poprosíme, tak by se snad smilovat mohl. Věřme tomu.

                                        Prosím, prosím, pane otče.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile