Muškaření

welbin - Profil | Út 16.4.2013 20:19:09

klika54 >> ty tgst tu mají,zítra je koupím,jinak - Ty jsi ŘŘ pán,paní si šmákla na pstroužkovi

    mrkef - Profil | Út 16.4.2013 20:07:02

    ... no ... a což takhle krapet propalu??? :o))
    jenom fotečka ... docela malá ... nenápadná ...
    co vám dnes zobaly??? :o)))

      klika54 - Profil | Út 16.4.2013 20:02:02

      welbin >> Zdendo, ten streamer, co jsem ti dnes dal, na Ohárce ,bomba co?
      Pořádně jsme si zachytali .Potom ho ten kámoš utrhl ,a neměl záběr .
      Dal jsem mu i ten poslední ,volal mě že chytil ještě 7 ryb.Já měl celkem asi 17,ryb.nej 38.cm ps.Hned jsem nějaký musel navázat

        Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 19:43:58

        mimikry >> Já byl fotit 26 kubíků.

          mimikry - Profil | Út 16.4.2013 19:40:43

          Mates PB >> taky jsem se vrátil,byl jsem si zachytat na angličáka plotice

            mimikry - Profil | Út 16.4.2013 19:39:49

            welbin >> zejtra tam asi bude nával

              Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 19:37:53

              LSD >> Vítej v klubu. Teď jsem se vrátil po druhý od vody (byl jsem jen s foťákem) Zítra jedu do práce až na devátou, tak možná ráno zas půjdu - tentokrát se strýmrem.

                welbin - Profil | Út 16.4.2013 19:35:45

                mimikry >> Dneska ráno jo,zítra to může být jinde.Ohárka je prostě ŘŘ - řeka řek, každy den jinak,moucha,která je špice je druhý den na houby,radička,možná k ničemu - streamer v přírodních barvách s fleškou ,zatížený

                  mimikry - Profil | Út 16.4.2013 19:33:47

                  welbin >> tam berou jo?

                    welbin - Profil | Út 16.4.2013 19:30:50

                    LSD >> Běž pod čínovák - ne s přítulkou,ale zítra - starý čínovák proti chatkám

                      LSD - Profil | Út 16.4.2013 19:00:11

                      mildas - Quinn >>
                      pod pětadvacet to bylo včera večer. Dneska skoro devětadvacet. Ale to je jedno. Pavel vedle mě čtyry ryby a já jeden drbanec na nic
                      Ale hlavně že jsem smočil
                      Teď přemlouvám odpůrkyni, že bych smočil dneska večer. Uvidíme

                      :-)))

                        jehla - Profil | Út 16.4.2013 18:56:19

                        mildas - Quinn >> bylo to stažený, šlo něco pod pětadvacet...

                          mildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 18:51:24

                          LSD >> ja myslel, ze to stahnou ? I to snad nekde slibovali.

                            LSD - Profil | Út 16.4.2013 18:11:11

                            mildas - Quinn >>
                            na tlouště jsem nedohodil. I těch necelých devětadvacet kubíků bylo dost

                              mildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 18:07:03

                              LSD >> zero ??? Tlousti nezrali ?

                                jehla - Profil | Út 16.4.2013 18:01:45

                                LSD >> já byl od šesti nad číňákem, přes hodinu bez ryby, pak jsem přišel na to, co chtěly...kolem desáty jsem jel domů, brodění po slizu mě zničilo...duháci šli slušný...

                                  LSD - Profil | Út 16.4.2013 17:39:51

                                  jehla >>
                                  a kdes byl, ha?

                                  při příjezdu na hřiště v cca deset dopoledne tam stála pouze dvě auta, ale i přes to jsme jeli rovnou k hasičské betonové plošině.
                                  Pavel čtyry pěkné duháky, dva zmasil, nej 36

                                  a já?
                                  ZERO

                                  :-)))

                                    civka - Profil | Út 16.4.2013 17:05:01

                                    Drozďák >> Na obojí..

                                      Drozďák - Profil | Út 16.4.2013 16:39:27

                                      civka >> na počet, anebo velikost?

                                        xycht - Profil | Út 16.4.2013 15:32:30

                                        Mates PB >> :-))))))))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile