Muškaření

civka - Profil | Út 16.4.2013 14:30:53

Tak mám za sebou procházku okolo revíru Úhlava 8, hned u benzinky jsem potkal vydru a jistě tam nebyla jen jedna (cestiček od vody tam bylo nezpočetně) něco se i povedlo nachytat, okolo 55 ryb (siveni, potočáci a duháci) vše okolo 15 - 20cm. Příště bude na řadě Otava, prý je to tam lepší...

    siri - Profil | Út 16.4.2013 14:22:43

    Mimikry - fakt oplyvas kompostem, plnym zizalek? Ty se mas, nemusis vazat... :)

      Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 12:52:55

      xycht >> Jasně, záleží ze kterýho konce to vezmeš :-)))

        xycht - Profil | Út 16.4.2013 12:51:42

        jehla >> :-))) vždyť jsi ještě mladík....

          jehla - Profil | Út 16.4.2013 11:37:09

          u.x.a. >> někde to ze břehu nejde, třeba když tam zakempuje pět vláčkařů o psu nemluvě...a házej ti to přes hlavu..:-(((

            u.x.a. - Profil | Út 16.4.2013 11:32:39

            jehla >> já chytam na ŘŘ ze břehu neplaším si tak ryby a neteče mi do broďáků a ty slizký kameny je fakt hnus.

              jehla - Profil | Út 16.4.2013 11:22:51

              nebylo to vůbec špatný, ale ta ŘŘ je pro nás geronty děsná dřina...ty šutry jsou víc slizký jak vloni...bolí mě celej člověk...chce to pivo...:-)))

                Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 11:16:27

                Royale with Cheese 3 >> Tak gut.

                  Royale with Cheese 3 - Profil | Út 16.4.2013 11:03:08

                  Mates PB >> Orel snesl vejce. Opakuji: Orel snesl vejce.

                    u.x.a. - Profil | Út 16.4.2013 11:02:30

                    xycht >> já také ne, rád si tu štancparádu co se děje kolem zahájení nechám utéct..

                      xycht - Profil | Út 16.4.2013 10:45:44

                      mimikry >> Já už roky nezahajuju :-))

                        pupakpuvodni - Profil | Út 16.4.2013 10:06:16

                        mildas - Quinn >> a nemel bych byt?

                          mildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 10:04:13

                          pupakpuvodni >> Ty ses tak negativni.......:-(

                            u.x.a. - Profil | Út 16.4.2013 9:53:28

                            já budu letos hlavně testovat ponožky tyhle jsem včera zakoupil,tu značku fox jsem předem zavrhnul, zavánělo to kaprařinou,po zjistění že firma nemá s tím druhým foxem nic spoečného tak jsem je vzal...

                              pupakpuvodni - Profil | Út 16.4.2013 9:51:42

                              tak jsem se tesil, ze tu bude zas jako kazdej rok diskuse o zahajovani a vono prd . . . asi jsou vsichni jeste u vody

                                mimikry - Profil | Út 16.4.2013 9:31:21

                                Mates PB >> je to sice dost drahý,ale o.k.přijeď sem.

                                  Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 9:27:36

                                  mimikry >> za 6 piv to smažu.

                                    mimikry - Profil | Út 16.4.2013 9:26:42

                                    Mates PB >> koukej udělat výmaz!

                                      Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 9:25:33

                                      Tak vedle u sousedů už to začalo...:-))

                                        Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 9:20:01

                                        mimikry >> Já jsem si to teda na sebe vztáhnul a zapsal jsem si to do notýsku.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile