Muškaření

mimikry - Profil | Út 16.4.2013 9:19:09

Ale nejsou všichni co zahajujou špatný,to rozhodně ne,nerad bych tady někoho urazil.

    hraji - Profil | Út 16.4.2013 9:18:22

    mimikry >> no, mám jiné informace o počtu prodaných P povolenek

      mimikry - Profil | Út 16.4.2013 9:15:04

      hraji >> lidi si nachytaj ,do mrazáku nacpou,budou klidnější že cena povolenky se jim trochu vrací a příští rok si koupí znovu.A o to jde.

        Jirka_K - Profil | Út 16.4.2013 9:14:16

        16.4. a v Můj lov jsou jenom vodní vepři. Něco je špatně...

          Oreh - Profil | Út 16.4.2013 9:13:55

          Tukan >> ja som rano o siestej stal poctivo pri vode... 10x som nahodil... vytiahol nejaky bordel... urval 3 lury a o pol siedmej som uz spokojne ranajkoval :). mam to za sebou

            Tukan - Profil | Út 16.4.2013 9:10:26

            A je to tady...... všichni zabrození a ve vodě.... tady hrstka bláznů co jim závidí planě diskutuje.......... ech radši bych taky zahajoval.... takhle jdu akorát zahajit pracovní činnost...

              Oreh - Profil | Út 16.4.2013 9:09:57

              hraji >> u nas sa nevysadzalo , aby bol klud :) ... mozno poobede nieco privezu ... takze tu mame zatial klud pred burkou

                hraji - Profil | Út 16.4.2013 9:02:38

                mimikry >> hele, kde je napsáno, že se na zahájenou musí vysadit ryby? ;-)

                  Royal Wulff - Profil | Út 16.4.2013 8:44:10

                  mildas - Quinn >> Ja chcem ísť zahájiť, ale nechce sa mi...

                    Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 8:43:58

                    Pike >> No to je fakt, to jako máš pravdu, to jsem i ráno viděl.

                      mimikry - Profil | Út 16.4.2013 8:35:50

                      hraji >> je to fakt,sjedou s vodou třeba na MP a tam je vytahaj na červíky a chudák muškař zůstane hladovej

                        Pike - Profil | Út 16.4.2013 8:33:53

                        Mates PB >> jenže ty to neumíš. To muži s třpytkou okovanou trojháky, to jsou mnohaletí praktici, ti ví, jak se věci mají.

                          hraji - Profil | Út 16.4.2013 8:33:21

                          Pike >> tedy já být hospodářem, tak do těch rozvodněných řek nevysadím ani herinka, natož pstruhy, hezky bych počkal.

                            mimikry - Profil | Út 16.4.2013 8:33:01

                            Pike >> já už makám od rána.Přeryl jsem Věře záhon a přeházel pulku kompostu.Těch žížalek ale panečku.

                              Mates PB - Profil | Út 16.4.2013 8:30:21

                              Pike >> Já jsem byl a krásný zero vysek.

                                Pike - Profil | Út 16.4.2013 8:29:03

                                hraji >> Tak určitě. kdy jindy mají tak velkou šanci naplnit mrazák. Tahle chvíle se opakuje jednou, maximálně dvakrát do roka. Když nasadí.

                                  hraji - Profil | Út 16.4.2013 8:28:12

                                  Pike >> myslíš že si to fakt užívají?

                                    Pike - Profil | Út 16.4.2013 8:24:58

                                    mildas - Quinn >> všichni si užívají slavnostní okamžiky roku, nikdo nesmí chybět na nej události roku - zahájení. Vždyť se na to všichni těšili od listopadu.

                                      mildas - Quinn - Profil | Út 16.4.2013 8:22:59

                                      Co se deje ? Tady je uplne mrtvo.

                                        F.T.M. - Profil | Út 16.4.2013 6:34:34

                                        Drozďák >> To s tebou plně souhlasím.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile