Muškaření

Nwop - Profil | Út 16.4.2013 2:16:36

doufám že bude pršet. škoda že nemám na řř nikoho známýho na hrázi. ve 14:30 bych tam nechal pustit 40 kubíků aby se poznalo kdo umí vypružit :-)

    Nu.x.a. - Profil | Po 15.4.2013 23:01:13

    Tukan >> 16 duben je už léta pro muškaře bezvíznamnej den,já místo na ryby jdu do práce škoda dovolený..

      NTukan - Profil | Po 15.4.2013 22:56:28

      Mates PB >> Ja pro tebe mám pochopení...... si říkám, že od zítřka tu bude mrtvo.....

        NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:26:14

        pupakpuvodni >> Na mě se každej vysere, já jsem vandrák, ani vestu nemám, neholim se, ale přitom dřu jak mezek......nikdo si toho nevšimne.

          Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:23:32

          Mates PB >> a co ta taky mas sponzora???

            NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:22:44

            pupakpuvodni >> Podle mě mají sponzora - AČR. Májí super hadry a taktický vesty.

              Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:21:18

              Mates PB >> Je videt, ze za prazakama nic nezaostavate, uz aby jste zavodili 1 ligu !!!!

                NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:19:21

                pupakpuvodni >> Máme, jsou z Liberce a jezdí ma Skálu. 3 chytají, dva kuchají, mají to zmáknutý.

                  Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:17:30

                  Mates PB >> A mate tam na severu taky DUHO-TEAM?

                    NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:13:57

                    pupakpuvodni >> Na duháky mám igelitky Shell, my tu máme všichni igelitky Shell.. Skákat nemůžu, bo mám vypasovaný broďáky a mohli by mi povolit švíky.

                      Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:11:09

                      Mates PB >> no jeste bys mohl trenovat SKOK S DUHAKEM NEBO BEH KE KUFRU . . .

                        Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 22:10:01

                        Mates PB >>a určitě si na ten kousek ani nekoupil lístek

                          NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:09:33

                          pupakpuvodni >> Já jsem taky sportovní rybář, dneska jsem jezdil na kole.

                            NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:08:06

                            mimikry >> Lidi už nemaj žádnou vejšku, dneska jsou už líný se i oběsit a radši do toho tahaj cizí lidi.

                              Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:07:15

                              Mates PB >> Na mrku tohle psat nemohli tady jsou sami sportovni rybari a ne masari !!!

                                Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 22:06:28

                                Mates PB >> o mašince mi nemluv.Včera jsem jel v noci z fočusu a skočil nám tam nějakej džuzbik.Přijel jsem o dvě hodiny pozdějc.

                                  NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:05:28

                                  pupakpuvodni >> Prý je to žrádlo pro prasce, psali to na MRKu.

                                    NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:04:26

                                    Na Barrandově to vypadá na hezkej film o mašince.

                                      Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:02:15

                                      Mates PB >> to jsi peknej smejd, to nevis ze RYBA JE KAMOS A NE ZRADLO!!!!

                                        Npupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 22:00:40

                                        mimikry >> to jdes kolem vody a vidis ty hladovy chudacky, hlava na hlave neni misto kam je dat a furt tam cpou kazdej rok dalsi a dalsi, male deti se nemaji ani kde koupat . . .

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile