Muškaření

Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 22:00:37

pupakpuvodni >> Jak neberou? Já beru, duháci.

    mimikry - Profil | Po 15.4.2013 21:58:18

    pupakpuvodni >> Parchanti!

      mimikry - Profil | Po 15.4.2013 21:58:00

      Mates PB >> parchanti!

        pupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 21:53:45

        Mates PB >> ja bych nenasazoval vubec, vsichni ryby poustej, nikdo je nebere, tak potoky jsou preplneny, to nema cenu tam furt cpat dalsi a dalsi . . .

          Drozďák - Profil | Po 15.4.2013 21:53:43

          F.T.M. >> kdyby záleželo na mě, mohli v tom potoku klidně zůstat, byl bych radši.

            Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 21:48:24

            ........zastřelil Lídu Zemanovou...

              Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 21:39:29

              pupakpuvodni >> tak to je bída.

                pupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 21:38:13

                Mates PB >> letos jsem nenasazoval . . .

                  Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 21:37:29

                  pupakpuvodni >> dyk si chodil den předem, už tě to neba?

                    pupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 21:34:59

                    Mates PB >> nebyl a asi pujdu k vode az v kvetnu . . .

                      Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 21:25:26

                      pupakpuvodni >> No ty už si byl zahájit, ne?

                        mimikry - Profil | Po 15.4.2013 21:21:40

                        mildas - Quinn >> já bych taky rád jel,už se těšim moc,ale to zahájení je taková hurá akce a některý lidi bych tam nejradši hodil do vody.Pujdu radši zejtra na plotice.

                          mildas - Quinn - Profil | Po 15.4.2013 21:12:58

                          mimikry >> taky nejedu. Na rozdíl od Tebe mě to ale mrzí.

                            pupakpuvodni - Profil | Po 15.4.2013 21:11:18

                            a jeje, to zas bude zejtra uchylu u vody, chudaci duhaci . . .

                              welbin - Profil | Po 15.4.2013 21:00:56

                              : vydrák >> azuro je celkem na p-r.d.,lepší je polojasno,až zataženo,ale moc Ti díky za přání
                              Ještě dva měsíce - na dravce ?

                                Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 20:58:56

                                mimikry >> Asi byly nadržený.

                                  mimikry - Profil | Po 15.4.2013 20:50:52

                                  Mates PB >> ale jo,sice žádnej šlágr,ale něco přišlo.Ale viděl jsem pod jezem krásný parmy.Jezdily tam jak šílený.

                                    Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 20:48:34

                                    mimikry >> Bude to závod o ceny....jak dopadla Álib agil?

                                      mimikry - Profil | Po 15.4.2013 20:44:22

                                      Mates PB >> zejtra se jede závod velký šance,masení duháků a elegance

                                        nohič - Profil | Po 15.4.2013 20:40:54

                                        : vydrák >> počasí přeje, ale ty průtoky mě pořád nedají klid:))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile