Muškaření

: vydrák - Profil | Po 15.4.2013 20:13:33

Tak chlapi,ať se Vám to zejtra vydaří.Má bejt azuro,to se máte:-))
(já ještě 2 měsíce, auuuu......)

    PepíkPepík - Profil | Po 15.4.2013 20:09:56

    To sem skusil usukovat ve svěráku :D nejsem zrovna profik tak snad se to tloušťům aspoň trochu zalíbí

      rarach - Profil | Po 15.4.2013 20:05:40

      F.T.M. >> Mohl by si tu napsat z jaký posádky jsou ti vojáci co pomahali při tom lovu agregátem, myslím že by bylo vhodné jim nějak ofiko poděkovat. Díky!

        Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 20:02:20

        Shu-lin >> No pro mě určitě klucí kaprařský nemakaj, já si odmakám sám a rád.

          Shu-lin - Profil | Po 15.4.2013 19:54:11

          Mates PB >> Ještě aby jsi nadával,když ty kluci kaprařský makaj aby vy jste mohli chytat.

            F.T.M. - Profil | Po 15.4.2013 19:53:11

            Mates PB >> Děkovat nemusíš , páč jsem kaprař co rád pomůže když může :-))))))

              Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 19:51:36

              F.T.M. >> Tak já Ti teda pěkně děkuju.

                F.T.M. - Profil | Po 15.4.2013 19:49:01

                Mates PB >> Celkem se zadařilo a následně vysadilo :-)))) několik stovek pěkných potočáků co klukům mouchařským určitě udělá radost:-))))

                  TOKR - Profil | Po 15.4.2013 19:45:09

                  welbin >> Jo už ji mám, ve čtyři vyjíždíme :)) ještě nevím kam ...

                    Mates PB - Profil | Po 15.4.2013 19:44:59

                    F.T.M. >> A co jako?

                      F.T.M. - Profil | Po 15.4.2013 19:44:14

                      Tak v sobotu a neděli proběhlo u nás slovení chovných potoků aby "páni mouchaři" měli co chytat :-)))

                        welbin - Profil | Po 15.4.2013 19:16:29

                        TOKR >> už jsi našel povolenku :-)))
                        Zdravím, a jest-li jdeš zítra - hodně štěstí

                          TOKR - Profil | Po 15.4.2013 19:06:05

                          Miga09 >> Zkus se zeptat kluka s nickem Thym, určitě ti poradí, či vymyslíte nějakou alternativu

                            welbin - Profil | Po 15.4.2013 19:01:33

                            Miga09 >> zeptej se na poradně -na to bude RW a Baron,jinak Vision má klasik,ale ten sem nechodí

                              Pepos.007 - Profil | Po 15.4.2013 18:18:30

                              sfox >> to bylo povyku kvuli letnímu počasí a nakonec vše zbytečně.. ziu na vás..

                                Miga09 - Profil | Po 15.4.2013 17:32:21

                                poznáte snuru vision presentation 2? ake ma vlastnosti a ako lieta, mal by som zaujem o nu na suche muchovanie, diky

                                  nohič - Profil | Po 15.4.2013 17:22:15

                                  kam, kdo to jde zkusit? severní morava?:)

                                    mimikry - Profil | Po 15.4.2013 17:07:34

                                    sfox >> přeju brzké uzdravení,slzu zamačkávám už teď

                                      sfox - Profil | Po 15.4.2013 17:05:52

                                      Přátelé ,kolegové ,až budete zítra mávat nad hlavou chlupatým háčkem ,zastavte se prosím na chvíli a zamáčkněte slzu nad jední z vašich kolegů (JÁ) jenž nemůže tuto událost prožívat s vámi ,anýbrž jeho stravou jsou již několik dní antibiotika .
                                      Moc Vám všem děkuji .)))

                                        TOKR - Profil | Po 15.4.2013 14:18:40

                                        Knapík >> povolenku mám, za to jí, ale nemůžu najít :)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile