Muškaření

Nšumava - Profil | Po 15.4.2013 13:49:17

Royale with Cheese 3 >> a zmasilej, zmasilej být nemusí ?
Jinak téměř zabaleno, ještě osedlat koně, naložit věci a mastím, mám to do kraje mého srdce kus cesty :-)

    Nrarach - Profil | Po 15.4.2013 12:55:00

    Rakouský tuchak, tópra tuchak!

      NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 12:15:28

      Royale with Cheese 3 >> Tak!

        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 15.4.2013 12:13:12

        Mates PB >> duhák musí bejt hlavně uvědomělej resp. dobře vychovanej. NIc jinýho se po něm nechce.

          Nu.x.a. - Profil | Po 15.4.2013 12:12:21

          Knapík >> musim ještě zalepit broďáky ,uděla technickou na autě koupit povolenku,nakoupit nové vlasce promazat navijáky a hlavně dovázat strýmrdy,suchou,nypfy,goldy a jezerní nejak nestíhám teď musím ještě na gábl..

            NKnapík - Profil | Po 15.4.2013 12:02:00

            u.x.a. >> já nemám ještě ani povolenku, jdu pro ní dneska po práci ... a pak musím večer domalovat kuchyň, všechno porychtovat a ráno tradá
            Btw ... já mám u tebe ještě tu lajnu, jak to s ní provedem ??

              NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 12:01:32

              šmudla007 >> Nerozumím tvým otázkám a nechápu proč se na to ptáš mě. David se ptal na kondici a ploutve.

                Nu.x.a. - Profil | Po 15.4.2013 11:59:01

                zahájení je tu a já nemam nic připraveno..

                  Nšmudla007 - Profil | Po 15.4.2013 11:57:30

                  Mates PB >> vybarvenej je duhák který jde do tření ne? A to je jedno jestli je ubytovanej ve výkrmně nebo vysypanej do řeky po vytěru v sádkách. Vysazovaný vykrmený ryby cca 25-35 cm sou rychle rostlý a nejsou ještě připravený na tření a proto sou bledý?
                  Duháka znám už jenom z obrázků učebnic, dlouho sem žádnýho živýho neviděl.

                    NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 11:46:19

                    David Bek >> Může, viděl jsem to i u nás....nejednou.

                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 15.4.2013 11:13:11

                      David Bek >> může. Viděl jsem to sice ne u nás, ale viděl.

                        Nwelbin - Profil | Po 15.4.2013 10:15:04

                        mimikry >> V Terezíně je podobná -ale v němčině Arbeit macht frei

                          Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 9:51:30

                          Mates PB >> :-) a je to tu zase.radši jdu na ty ryby :-)

                            NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 9:50:42

                            mimikry >> Věra to je dvojitej Margita.

                              Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 9:49:34

                              Mates PB >> až na Věru tedy :-)

                                NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 9:45:04

                                mimikry >> Bílá je bílá, votomnic. Bílá bílá bílá bílá, komu by se nelíbila, bílá vrána, bílá noc, bílé není nikdy moc.....

                                  Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 9:43:31

                                  Mates PB >> jojo to chápu,já zahájím později až tam nebude taková tlačenice.Teď si sem skočim ale zaházet na bílou rybu.

                                    NMates PB - Profil | Po 15.4.2013 9:38:10

                                    mimikry >> Tady se všichni rychtujou na zahájení, kompletujou mouchy, kontrolujou pruty, připravujou svačiny, zkouší pevnost košíků a tak....

                                      Nmimikry - Profil | Po 15.4.2013 9:28:46

                                      dneska se koukám maká,nojo

                                        Nja.ump - Profil | Ne 14.4.2013 22:28:03

                                        PepíkPepík >> Podle mne jsou nejlepší rollery od Hendsů, pokud je ještě někde seženeš. A v příbalovém letáčku máš i podrobný nákres.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile