Muškaření

NPepíkPepík - Profil | Ne 14.4.2013 22:01:39

welbin >> snad to tak hrozný nebude, dik dik :D

    Nwelbin - Profil | Ne 14.4.2013 21:01:40

    PepíkPepík >> jj.když začínáš,bude s tím problem,držím palce na zahájení

      NPepíkPepík - Profil | Ne 14.4.2013 20:34:00

      welbin >> kouknu na to, no 2 asi budou stačit no

        NZN - Profil | Ne 14.4.2013 20:27:47

        mad-T >>
        jasan.

          Nmad-T - Profil | Ne 14.4.2013 20:21:27

          ZN >> SZ a jdu se podívat na poslední kolo v Augustě...

            NZN - Profil | Ne 14.4.2013 20:05:50

            mad-T >>
            :slouží témuž, i když otázka zněla jasně. Aspoň pro mě. Co je a není typické, je mimo mísu od tebe, ale je to jedno. Dostal jsi to do jiné roviny, hodně osobní. Když to tak chceš brát, ber. Taky přeji pěkné zahájení.

              Nwelbin - Profil | Ne 14.4.2013 19:59:45

              PepíkPepík >> Jsou tady na MRK v divizi uzly - muškařské, mohu-li Ti poradit nedělej více jak jeden přívěs - tedy celkem dvě mouchy

                Nmad-T - Profil | Ne 14.4.2013 19:40:52

                ZN >> Ahoj, nekomentuj tón, je pro tebe typický. Jen jsi trošku mimo misku..:) Add.1 Psal jsem o FC a jen porovnal s MF,,,Add.2: přirovnání úplně mimo..To o čem jsem psal slouží témuž...Tak ať se ti vydaří zahájení..:) Vše v dobrém

                  NPepíkPepík - Profil | Ne 14.4.2013 19:29:16

                  u.x.a. >> dik, kouknu po ní

                    Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 19:28:13

                    PepíkPepík >> kup si knihu ,dobrá je např.začínáme muškařit od Šebely je tam vše pro začátečníky..

                      NPepíkPepík - Profil | Ne 14.4.2013 19:18:12

                      Ahoj, s muškařinou teprve začínám a ještě nevim jak se dělá návazec nebo spíš ty přívěsy na něm, zatím jsem to dělal pomocí takové smyčky které jsem na návazce udělal 3 a pak na ně navlíkal návazce s muškama. mužete mi někdo poslat ňákou stránku kde je to popsaný a třeba nafocený jak se ten návazec dělá?

                        Nwelbin - Profil | Ne 14.4.2013 17:57:09

                        ja.ump >> souhlasím s Tebou, Stroft ABR a GTM u mne převažují,FC používám Vision.
                        Pokud nadávat - jen na svoje packy,mimo jedné serie 0,14 mnoho let bez problémů

                          Nja.ump - Profil | Ne 14.4.2013 15:19:20

                          Ke Stroftům - mé poznatky se týkají vlasců 0,14mm a výše. Slabší nepoužívám.


                          Níže - ABR je monofil, upsal jsem se.

                            Nja.ump - Profil | Ne 14.4.2013 15:06:30

                            Drozďák >> Je to tak, nevím, pokud se týká monofilu zkoušel jsem různé Tanaki, Mivardi, Antares (ten i fluorocarbon, který cenově vyšel jako skoro jako FC1 Stroft), ale vrátil jsem se vždy s menším, či menším rozhořčením vždy zpět ke Stroftu a nadával jsem si, že jsem chtěl ušetřit nějakou tu pětku. Monofil mám Stroft 0,16 na vláčáku a nic lepšího skutečně neznám. Možná jsem konzervativní, ale nebaví mi metoda omyl - pokus.

                              Nja.ump - Profil | Ne 14.4.2013 15:00:24

                              Mikšík- jen jednou >> S tím souhlasím, Strofty jsou o něco tlustší, než jimi udávané hodnoty. Zkoušel jsem různé značky, ale vždy jsem se k nim zase vrátil. Přičemž ABR, pokud se nebavíme o monofilech, je i cenově dobrý.

                                NjindraŠ - Profil | Ne 14.4.2013 14:48:03

                                ZN >> Souhlas, Extreme je velice dobrej,ba i v uzlu se mi zdá pevnější než mnoho jiných.Mám ho v 12 a 14.

                                  NBikefisher - Profil | Ne 14.4.2013 14:46:45

                                  David Bek >> Taky bych se přikláněl, že je to vysazenec...chytl jsem teď skoro stejnýho v hejnu těch kriploidů.

                                    Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 14:15:59

                                    David Bek >> stoprocentní vysazenina,domorodec by nemě takovou barvu..

                                      Nu.x.a. - Profil | Ne 14.4.2013 14:11:39

                                      Oreh >> šikovná osumnáctka drží ještě lépe..

                                        NOreh - Profil | Ne 14.4.2013 13:55:37

                                        ZN >> kvalitna 12tka udrzi slusnu rybu

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile